3 svarīgi ieteikumi mainot darbu

Ja Jūs jūtat, ka jūsu darbs nav Jums piemērots un vēlaties kaut ko mainīt – varbūt pat radikāli, šis raksts ir tieši Jums! Šeit ir trīs vienkāršas, bet ļoti svarīgas lietas, kas palīdzēs jums izlemt, kurp doties, un arī pārbaudīt vai izvēlētais virziens ir piemērots Jums.

Atvēliet laiku rūpīgai izvērtēšanai

Pat pirms sākat meklēt darbu, ļoti labi apdomājiet sekojošo: kādas ir jūsu stiprās puses, kādas prasmes ir visspēcīgākās un kādas prasmes Jūs vēl tikai vēlaties iegūt? Jautājiet šīs lietas ne tikai par sevi, bet arī par apkārtējiem – draugiem, radiniekiem, kolēģiem. Piemēram, jautājiet: “Kad jūs mani iedomājaties, ar kāda veida darbu es visvairāk asociējos?” Vai arī “Kāds darbs visvairāk atbilstu manām spējām?” Atbildes var dažreiz pārsteigt un raisīt domas virzienā, kurā Jūs, iespējams, pat neesat vēl domājis.

Izveidojiet/uzturiet kontaktus

Ja jau esat izdomājis, kur vēlaties strādāt, mēģiniet iepazīt vairāk cilvēku no šīs sfēras. Uzaiciniet viņus tikties un lūgt viņus pastāstīt par viņu pieredzi un spējām. Ja jums nav šādu cilvēku tuvumā, varat izmantot LinkedIn platformu – tur Jūs varat atrast un kontaktēties ar cilvēkiem no dažādām profesionālajām jomām. Nebaidieties to darīt! Ja meklējat jaunu darbu, attiecības ir viena no vissvarīgākajām un noderīgākajām lietām – ne tikai informācijas vākšanai, bet arī paša darba atrašanai.

Izveidojiet savu atbalsta komandu

Neslēpt savus plānus mainīt darbu, pateikt par to pēc iespējas plašākam cilvēku lokam. Tādā veidā jūs atklāsiet tos, kuri jau ir mainījuši savu karjeru, un Jūs varēsiet iegūt labu padomu. Vai varbūt satiksiet kādu, kurš strādā Jūsu vēlamajā industrijā un varēs ieteikt Jūs jaunam darba devējam? Neaizmirsti vienkārši lūgt savus tuvākos cilvēkus atbalstīt un iedvesmot, un sākt mēģināt.

Kā jau redzat, Jums nevajadzētu būt vienatnē, ja vēlaties mainīt savu karjeru. Jo vairāk atbalstu saņemsiet no cilvēkiem, jo vairāk tas atvieglos, vienkāršos un paātrinās Jūsu ceļu uz izmaiņām!

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti