4-iemesli-kadel-ir-verts-macities-programmesanu

Visticamāk, Tevi ieinteresēja šis raksts, jo vismaz vienreiz dzīvē esi iedomājies, ka vēlies iemācīties programmēt. Šodien programmēšana ir stūrakmens daudzām ikdienas lietām, sākot no vienkāršām līdz pat ļoti kompleksām. Un, tici mums, iemācīties programmēt ir vērts ne tikai tādēļ, lai izgudrotu kaut ko, bez kā nebūs iedomājama neviena dzīve. Šāda opcija pastāv, taču tā nav galvenā. Mācīties programmēt, pat ja Tu nedomā kļūt par programmētāju, var sniegt pieredzi, kas noderēs Tev kā darbiniekam un cilvēkam. Zemāk uzskaitīsim dažus iemeslus, kādēļ ir vērts apdomāt mācīšanos.

Iespējas

Kā jau minējām, tehnoloģija, kas ir balstīta aplikācijās, ir pamats gandrīz visam, kas notiek pasaulē. Tieši šī iemesla dēļ, iemācoties programmēt, Tev nevajadzēs strādāt smagāk kā tagad. Vēl jo vairāk, Tavi pakalpojumi būs nepieciešami visā pasaulē, līdz ar to tā ir iespēja ceļot un iepazīt citas valstis un kultūras. Protams, programmēšanas speciālisti ir labi apmaksāti, līdz ar to Tu vari iegūt pilnīgu finansiālu brīvību diezgan īsā laikā. Papildus tam, strādājot kompānijā vai sniedzot pakalpojumus privāti, Tev būs iespēja nodibināt daudz vērtīgus sakarus, kas noderēs dzīvē arī citās sfērās.

Neatkarība

Samaksa par programmēšanas darbu Tev sniegs pilnīgu neatkarību un brīvību – Tu varēsi strādāt uzņēmumā, bet tikpat labi varēsi to darīt arī no mājām. Nebūs jāsaskaras ar piedāvājumu iztrūkumu, līdz ar to Tu varēsi izvēlēties to, kurš vislabāk Tev patīk un ir piemērots. Ja Tu strādāsi no mājām, Tu varēsi strādāt cik ilgi vien vēlies. Un, par cik šis ir labi apmaksāts darbs, Tev nevajadzēs strādāt daudz. Tev pietiks laika saviem hobijiem vai vienkārši brīvdienai. Viss, kas Tev ir vajadzīgs sava darba veikšanai – dators.

Izaicinājumi

Ja Tev patīk izaicinājumi, tad programmēšana ir tā vieta, kur tie tiešām ir atrodami. Iespēja izveidot neskaitāmas aplikāciju variācijas ir neierobežotas. Ja Tu uzstādi sev mērķi – Tu vari izveidot ko tādu, ko neviens pasaulē vēl nav veicis. Tu vari mainīt pasauli ar programmēšanas palīdzību.

Pilnība

Šajā paragrāfā, no ambicioziem nākotnes plāniem, ir iespēja atgriezties pie paša vienkāršākā (un svarīgākā). Kā jau minējām iesākumā, iemācīšanās programmēt var attīstīt Tavas personīgās iemaņas un iegūt jaunu pieredzi. Programmēšana ir izcils veids kā vingrināt savu prātu. Iemācoties programmēt, Tu iemācīsies pielietot savas kritiskās, loģiskās un stratēģiskās domāšanas iemaņas. Mācoties programmēt Tu saskarsies ar daudz jautājumiem, un lai tiktu uz priekšu, Tev vajadzēs iegūt atbildes, Tev vajadzēs atrast un izlabot kļūdas. Šādas iemaņas noder ne tikai darba vidē, bet arī ikdienas dzīvē. 

Tātad, ja Tu neplāno kļūt par programmētāju, pat ja Tu domā, ka šis nav Tavs lauciņš, pamēģini! Un tad Tu sapratīsi, cik daudz ir nepieciešams, lai saprastu un vadītu kodu valodu.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti