4 soļi kļūšanai par profesionālu programmētāju

Profesionālo instrumentu izmantošana

Daudzi cilvēki, kas ir ieinteresēti programmēšanas jomā, patiesībā nemaz nezin, cik svarīgi ir sistēmu “git“ vai “GitHub” izmantošana ikdienā. Tāpēc iesakām šīs sistēmās pielietot jau pirmsākumā, jo tikai tad sapratīsiet, cik svarīgas funkcijas tās pilda, piemēram, programmēšanas kodu glabāšanā un komandas darbā.

Kaislīgā programmēšana

Atrodi savu jomu un darbojies no sirds! Programmēšana ļoti aizrauj, tā padara ikdienu interesantu. Tu nemaz nepaspēsi aptvert, kā esi izaudzis no iesācēja līmeņa programmētāja līdz profesionālam programmētājam.

Prakse visu laiku

Centies programmēt katru dienu. Pat 1 stunda ir labāk, nekā nekas. Tas  ir ļoti svarīgi, ja esi iesācēju līmenī, jo šajā procesā nepārtraukti papildināsie jauna informācija un pieredze. Ja vēlies kļūt par profesionālo programmētāju, programmēšanai jākļūst par tavu ikdienas ieradumu.

Darbs komandā

Varbūt Tev jau ir draugi un paziņas, kas arī ir ieinteresēti apgūt programmēšanu? Tad ir lieliski strādāt komandā. Karjeras izaugsmei ir nepieciešamība darboties un nepārtraukti atrasties cilvēku sabiedrībā, kas dara līdzīgu darbu, pat vēl labāk, nepārtraukti komunicēt un piedalīties programmētāju forumos.

Kā redziet, lai būtu veiksmīgam programmētājam, ir ļoti svarīgi darīt to, kas tiešām patīk un sagādā prieku, kā arī dalīties savās emocijās un pieredzē ar citiem.

Programmēšana – tas ir ceļojums, kurā viss būs labāk un labāk!

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti