5 iemesli, kādēļ mācīties C# programmēšanas valodu

Ja Jūs interesē C# programmēšanas valoda, tad Jūs jau noteikti zināt, ka tā ir Microsoft izstrādāta objekt-orientēta valoda. Tā ir paredzēta aplikāciju izveidošanai uz .NET platformas. Kaut arī šī valoda tika izlaista salīdzinoši nesen, tā jau ir kļuvusi par vienu no populārākajām valodām tirgū. Šajā rakstā vēlamies izvirzīt 5 iemeslus, kādēļ būtu vērts šo valodu apgūt.

Plaša pielietojamība

C# valoda ir  universāla un var būt piemērota daudziem projektiem – mobilajām aplikācijām, korporatīvajai programmatūrai, spēlēm, u.c.

To bieži pielieto, lai izveidotu spēles

Ja Jūs interesē datorspēles, iespējams, būsiet dzirdējis par Unity spēļu dzinēju (izstrādes platformu). Tieši te C# tiek izmantots, lai izveidotu tūkstošiem spēļu. Tāpēc, ja Jūsu sapnis ir radīt spēles, Jums jāiemācās C#!

Labs sākums programmēšanas pamatiem

Šai valodai ir līdzīga struktūra, kāda tiek izmantota citām līdzīgām valodām – C, C++, Java. Tādējādi, iemācoties C#, Jums būs vieglāk apgūt citas valodas.

Viegli mācīties

Salīdzinot ar citām programmēšanas valodām, C # ir viena no visaptverošākajām un vieglākajām valodām. Jo tā tika izveidota šim mērķim – sarežģītus uzdevumus risināt pēc iespējas vieglākā veidā.

Perspektīva valoda

Kā jau minējām, C# tiek izmantota daudzās organizācijās – tas nozīmē, ka ir vieglāk atrast labi apmaksātu darbu. Turklāt, tā kā šo valodu izveidoja lielas organizācijas, piemēram, Microsoft – tas nozīmē, ka valoda tiek nepārtraukti pilnveidota un pielāgota jaunākajām tehnoloģijām.

Tātad, ja jūs vēlaties apgūt universālu, plaši pielietojamu, bet salīdzinoši vieglu programmēšanas valodu, vienlaikus iegūstot labākas iespējas atrast darbu, izvēlieties C#!

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti