5 iemesli, kāpēc mācīties “Full stack”

Ja Jūs kādreiz esiet saskārušies ar karjeras iespējām programmēšanas jomā, Jūs noteikti esiet pamanījuši, ka vairākos gadījumos darba tirgū ir pieprasījums tieši pēc Full-Stack (jeb pilna apjoma) programmētājiem. Pat ja Jūs meklējiet kādu konkrētu programmēšanas jomu, kurā sevi tālāk attīstīt, Full-Stack zināšanas var kļūt par Jūsu lielāko priekšrocību. Šajā blogā mēs labprāt padalīsimies ar iemesliem, kāpēc tieši Full-Stack programmētāji ir tik pieprasīti. Iespējams, ka tieši šie iemesli Jums palīdzēs saprast, kurā virzienā attīstīt savu programmēšanas karjeru.

  • Organizācijas bieži vien meklē jaunus darbiniekus, vadoties pēc tā, cik daudz viņi var sniegt uzņēmumam. Full-Stack programmētāji tiek pieskaitīti kategorijai, kuri pārzin ne tikai Back-End un Front-End uzbūves, bet arī spēj izstrādāt jebkuru IT projektu no pašiem tā pamatiem.
  • Kļūt par Full-Stack programmētāju ir labākais variants, ja Jūs meklējiet darbu kādā start-up organizācijā. Start-up komandas bieži vien ir skaitliski mazas un nedaudz zemākā zināšanu līmenī, kā lielāku organizāciju vide. Pastiprināti tiek pievērsta uzmanība izmaksām, tāpēc universāls programmētājs ir tieši tas, kas ir nepieciešams uzņēmumam izaugsmes starta posmā.
  • Lielāki uzņēmumi pastiprinātu uzmanību velta programmētājiem ar universālām zināšanām, jo tas palīdz un dod iespēju izstrādāt dažādus projektus (daudzveidīgos etapos). Pat ja Full-stack programmēšana ir apgūta tikai iesācēju līmenī, daudzas kompānijas joprojām ir ieinteresētas sadarboties – jo laika un līdzekļu trūkuma dēļ, tās nav gatavas apmācīt programmētājus no pašiem pamatiem. Tieši tāpēc programmētāji ar pamata zināšanām ir tik augsti vērtējami un nepieciešami šobrīd.
  • Ja nākotnē Jūs sevi redziet ne tikai programmētāja amatā, bet arī esot kā projektu/komandas vadītājs – Jums būs nepieciešamas Full-stack programmēšanas zināšanas.
  • Tāpēc, ja Jūs esiet ieintersēti sevi attīstīt mājas lapu interfeisa un arī Back-End jomā, izvēlaties abus virzienus un nākotnē Jums būs daudz lielākas iespējas sevi pierādīt ceļā uz karjeras izaugsmi.

 

Bilde aizņemta no https://www.google.lv/search?q=full+stack+programmer&rlz=1C1CAFB_enLV624LV624&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9xLOzw6PcAhXGjSwKHR4sAHIQ_AUICigB&biw=1707&bih=844&dpr=1.13#imgrc=L9IcS2ufbAE1BM: 

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti