6 nedēļu kurss - kas tas tāds ir?

Pat ja jūs neesat dzirdējuši par Rīgas Programmēšanas skolu, jūs, iespējams, esat dzirdējuši par 6 nedēļu programmēšanas nodarbībām. Šajā rakstā – īsumā par to, kas ir 6 NEDĒĻU KURSS, ko tajā var iemācīties, un, pats galvenais, kāda veida prakse vai darba iespējas ir pieejamas pēc apmācībām?

Kas ir 6 nedēļu programmēšanas kurss?

  1. Cilvēki, kuri vēlas macīties programmēšanu, lai mainītu profesiju. Nekad nav par vēlu, lai kļūtu par programmētāju. Ir svarīgi būt pacietīgam un neatlaidīgam ceļā uz savu mērķi – būs jāpavada liels laiks mācoties un domājot par IT. Kaut arī šis ir iesācēju kurss, daudzi cilvēki izvēlas šo formātu, lai atjaunotu vai padziļinātu jau esošās zināšanas. Tādēļ, pirms kursa uzsākšanas, katram dalībniekam tiek nosūtīts tests un teorētiskais materiāls. Vadoties pēc testa rezultātiem, mēs sadalām dalībniekus grupās pēc to pieredzes.
  2. Uzņēmumu, IT projektu vadītāji vai pat personāla atlases speciālisti. Atsevišķas nozares vadītājiem, kuriem nav pieredzes programmēšanā, trūkst zināšanas par programmēšanas procesiem. Vēlaties iegūt ātrāku un profesionālāku izpratni par IT procesiem un katrā no valodām? Šis arī ir viens no iemesliem, kādēļ cilvēki izvēlās mūsu skolas 6 nedēļu apmācību.

Ko Tu iemācīsies?

Vis-izplatītākie jautājumi iesācējiem – ar ko sākt? kur iegūt informāciju? kādu valodu izvēlēties? Mūsu kursā sniedz atbildes uz visiem šiem jautājumiem. Mēs sākam ar programmēšanas pamatiem, turpinām ar populārākajām programmēšanas valodām un sniedzam zināšanas, kas palīdzēs atbildēt uz pašu galveno jautājumu – kura no valodām ir man piemērotāka?

Pirms apmācību uzsākšanas mēs izsūtām teorētisko materiālu ar kursa programmu. Kurss tiek iedalīts 3 moduļos:

1-2 nedēļa: C# un programmēšanas pamati;

2-4 nedēļa: Java;

4-6 nedēļa: Web modulis (HTML, CSS, JS, utt.) ar nobeiguma projektu un darbu grupās.

Pēc apmācību beigšanas tiek atvēlēts laiks gala projekta izstrādei.

Ko Tu iegūsi mācoties?

Mācību procesā mūsu audzēkņi iegūst nedalītu pasniedzēju uzmanību. 6 nedēļu garumā, papildus apmācībām, tiek organizētas vies-lekcijas ar IT nozares profesionāļu piedalīšanos, personāla atlases speciālistu semināri, utt. Sniedzam karjeras konsultācijas un palīdzam izveidot CV, pirms to iesniegt darba devējam. Beidzot kursus apvienojam visus audzēkņus īpašā ALUMNI grupā, kurai regulāri veidojam seminārus, vies-lekcijas un citus pasākumus.

Ko darīt pēc apmācībām?

Tiem, kuri vēlas sākt savu karjeru programmēšanas nozarē, mēs palīdzēsim atrast prakses vietu kādā no mūsu sadarbības partneru organizācijām. 85-90% mūsu skolas absolventu iegūst prakses vietu uzreiz. Citiem, kuriem pietrūkst nepieciešamās zināšanas, mēs iesakām atkārtot kursu vēlreiz – pilnīgi bez maksas! 

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti