IEVA

Šodien rakstīsim par Rīgas Programmēšanas skolas absolventi IEVU, kura veiksmīgi ieguvusi darbi uzņēmumā SIA “E-risinājumi”.

IEVA:

“Iepriekš biju saskārusies tikai ar jau gatavām programmām, kuras bija nepieciešams testēt un sniegt savas atsauksmes un ieteikumus to uzlabošanā. Pašmācības ceļā biju apguvusi HTML un CSS pamatus.

Vienmēr esmu gribējusi kļūt par programmētāju. Tomēr vienmēr norakstīju šo iespēju, jo likās ka tas viss ir pārāk sarežģīti. Pienāca laiks, kad sapratu, ka turpmāko dzīvi vēlos strādāt darbu, kurš man sagādātu prieku un gandarījumu par paveikto, profesijā kurā varētu sevi nemitīgi pilnveidot. Tā nu pienāca diena, kad beidzot saņēmos kaut ko darīt lietas labā! Ir jāieklausās sevī un savās vēlmēs. Labāk vēlāk nekā nekad!

Par cik vienmēr esmu gribējusi apgūt programmēšanu, pēc bakalaura pabeigšanas citā nozarē, meklēju iespējas, kur varētu apgūt programmēšanu neveltot kārtējos 4 gadus mācībām augstskolā. Rīgas Programmēšanas skolas intensīvais programmēšanas kurss bija tieši tas, kas vajadzīgs.

Pats labākais noteikti bija pasniedzēji ar pieredzi IT jomā un skolas vadības atsaucība un rūpes par kursantiem. Tika mācīts tas, kas ir tiešām aktuāls, tās zināšanas ko meklē reāli darba devēji. Arī individuālā pieeja un spēja izskaidrot 1 lietu 1000 veidos, lai nekas nepaliktu nesaprasts. Iespēja mācīties mājīgā un nepiespiestā atmosfērā pie kafijas tases.

Pēc mācībām praksi uzsāku uzņēmumā SIA “E-risinājumi”, kā programmētāja. Kopumā mana prakse ilga aptuveni pusotru mēnesi. Sākumā vairāk darbojos ar front-end lietām, pielaboju responsivitāti web lapām, kur tas bija nepieciešams. Drīz vien man bija iespēja pastrādāt pie web lapas izstrādes no nulles. Sākot ar “web template” piemeklēšanu, kurš piestāvētu klienta vēlmēm un attiecīgi padarīt to funkcionējošu un vizuāli pievilcīgu.
Neskatoties uz to, ka man iepriekš nav bijusi darba pieredze IT jomā, man ir sajūta, ka darba devējs uzticas man un manām spējām. Tieku iesaistīta arī krietni sarežģītākos projektos, kuros ir nepieciešams zināšanas pilnveidot un attīstīt, lai veiksmīgi spētu tikt ar tiem galā. Bet tajā pašā laikā saņemu ļoti lielu atbalstu un palīdzību jautājumos, kuros neesmu īsti pārliecināta.”

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti