JĀNIS

Šodien rakstīsim par Rīgas Programmēšanas skolas absolventu JĀNI, kurš veiksmīgi ir izturējis pārbaudes laiku un ieguvis darbu uzņēmumā  Netcore.

Jānis pirms mūsu Programmēšanas pamatu kursa nebija nopietni saskāries ar programmēšanu, bet bija sekojis līdzi dažām mācību platformām internetā un skatījies pamācību video. Kā Jānis nolēma nākt pie mums mācīties? Viņš pats atbild: “Viens no jūsu pasniedzējiem labu reklāmu par programmēšanu uztaisīja, tāpēc izlēmu: kāpēc ne?” Izvēlētais kurss Jāni uzrunāja, jo to bija iespēja apgūt tikai 6 nedēļās un pēc tam tika nodrošinātas prakses/darba vietas. 

Kas bija visgrūtākais mācībās? Jānis atbild: “Visgrūtākais bija sagremot tik daudz informāciju, tik īsā laikā.” Neskatoties uz to, Jānis ir sasniedzis savu mērķi, pabeidzis kursus un nu jau strādā kā pilna laika programmētājs. 

“Esmu sasniedzis iecerēto – man ir jauns darbs un interesanti kolēģi, daru interesantas lietas. Visiem, kuri vēl tikai apsvēr domu mainīt profesiju un/vai iegūt jaunu amatu – Just do it

Manā gadījumā būtu bijis noderīgāk, ja mēs būtu apguvuši vairāk PHP, bet kopumā viss apmierināja. Pats galvenais bija tas, ka tika iemācīti programmēšanas pamati. Pieredze, iegūta Rīgas Programmēšanas skolā, bija noteikti pozitīva. Visi bija draudzīgi un pasniedzēji bija ļoti atsaucīgi.

Jaunajā darba vietā, uzņēmumā Netcore, sākums bija pagrūts, bet, turpinot darīt, viss padevās arvien labāk.”

Mums ir liels prieks par Jāni, un priecājamies arī par to, ka pie mums viņš ir iemācījies spēlēt arī galda futbolu, kas lieto noderēja arī pirmajā darba dienā

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti