KRISTAPS

Šodien rakstīsim par Rīgas Programmēšanas skolas absolventu KRISTAPU, kurš veiksmīgi ieguvis darbu uzņēmumā Creative GS.

KRISTAPS:

“Iepriekš biju apguvis programmēšanu RTU, taču tur nomācījos tikai 1 gadu. Programmēšana man vienmēr ir šķitusi interesanta un zināju, ka tehnoloģijām attīstoties, šī profesija vienmēr būs lietderīga un pieprasīta. Savukārt Rīgas Programmēšanas skolu es izvēlējos, jo tur varēja iegūt koncentrētas zināšanas salīdzinoši īsā laika posmā.

Uzreiz pēc Rīgas Programmēšanas skolas absolvēšanas ieguvu darbu, kā jaunākais programmētājs. Bet tas ir tikai sākums, jo katru dienu vairoju savas zināšanas šajā jomā. Taču skolā iegūtās zināšanas izmantoju kā pamatu, uz kura varu attīstīties.

Vislabākais Rīgas Programmēšanas skolas kursā bija tas, ka tika mācītas lietas, ko es reāli izmantoju strādājot tagad. Un katrā nodarbībā bija kāds gardums un kafija, kas nodarbības padarīja par lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, nevis kā akadēmisku studiju kursu. Tas bija gluži kā mācīties mājās, tikai ar zinošiem pasniedzējiem, kuri tev vienmēr ir gatavi palīdzēt. Iegūtās zināšanas man palīdzēja vieglāk saprast programmu uzbūvi, kā rezultātā – jau pirmajā darba dienā varēju izprast, ko katra programmas rindiņa dara.”

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti