LIDIJA

Vēlamies padalīties ar mūsu absolventes Lidijas veiksmīgo pieredzi iegūstot praksi organizācijā Wunder Latvia un atsauksmēm par mūsu kursiem.

IT jomu var raksturot kā specifisku, aizraujošu un strauju nozari. Tā pievilina daudzus cilvēkus pievērst savu uzmanību programmēšanai, dizainam, testēšanai utt.  priekš sevis -iesācēja līmenī, vai arī padziļināti “ienirt” informācijas tehnoloģiju dzīlēs un saprast, ka IT joma ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai kļūtu par laimīgu, pašpārliecinātu cilvēku.

Sperot pirmos soļus programmēšanas pasaulē, bieži rodas jautājumi: “Kā var iemācīties programmēt?”, “Vai nepieciešama augstākā izglītība, lai realizētu iecerēto?”, “Kā atrast darbu IT sfērā?”.

Riga Coding School absolventi ir tie cilvēki, kuri ar apmācību laikā iegūtām zināšanām, prakses/darba vietas atrašanu, parāda un pierāda, kā pāris mēnešu laikā reāli iemācīties programmēšanas pamatus un iegūt darba vietu kādā no organizācijām. Bet lai to realizētu, ir vajadzīga vēlme, gribasspēks. Un, protams, izpratne par to, ka turpmāk, pašam būs nepieciešams veltīt daudz laika, lai nepārtraukti smeltos jaunu informāciju, jo šī sfēra ir ļoti dinamiska.

Vēlamies iepazīstināt ar mūsu absolventes Lidijas stāstu – par kursiem un par praksi. Jo tieši vēlme un interese, bija tie faktori, kas viņu mudināja atnākt uz Riga Coding School.

Lidija stāsta par savu iepriekšējo pieredzi programmēšanā un kāpēc to izvēlējusies apgūt jau nopietnāk: “Es nezināju, ko nozīmē rakstīt kodu. Filmās biju redzējusi frīkus, kas to dara, bet realitātē nezināju pilnīgi neko. Tas šķita liels bubulis, par ko neko nezināju, bet pasaulē tas ir liels “wow”. Es gribēju uzzināt ko vairāk, lai gūtu priekšstatu. Tieši tādēļ, ka man nebija nekādas izpratnes par jomu, likās ka visloģiskāk ir iegūt pamata zināšanas vairākās valodās, un tad izvēlēties virzienu kur attīstīties.”

            Bez šaubām, uzsākot ko jaunu nav pilnīgas pārliecības par sevi, mazliet ir bail no apmācību procesa. Un māc bažas, vai kursu saturs būs veidots tā, lai informācija būtu pietiekoši saprotama. Lidija izvēlējās Programmēšanas pamatu kursus, kuros apskatīja C# un Java programmēšanas valodas, kā arī WEB izstrādes pamatus.

            Lidija padalījās ar savām atmiņām par kursu norisi: “Visgrūtākais apmācībās bija jautāt, kad neviens cits nejautā, jo ir iekšējais monstrs iekšā – kas smejas un saka, ka esi vienīgā, kas nesaprot (bet, protams, ka tā nav). Tikt līdzi, saprast konceptus, atcerēties no galvas sintaksi, ko vēl vakar, vai pirms 30 min rādīja. Man tik ātri tas galvā neiespiežas. Lai uzskatītu, ka kurss ir bijis izcils, es būtu gribējusi, lai ritms būtu man vairāk piemērotāks (ātrāk – tur kur vajadzēja ātrāk, lēnāk – tur kur vajadzēja lēnāk). Protams, tas nav viegli izdarāms.”

            Riga Coding School mācību intensitāte ir diezgan augsta, līdz ar to pasniedzēji dara visu iespējamo, lai šo procesu atvieglotu (uzdodot dažādas grūtības pakāpes uzdevumus, uzdevumus, kurus iespējams risināt pāros, utt.). Lidija atzīmē, ka mācību procesā palīdzēja “praktiskie uzdevumi, arī video strīms ir laba lieta, jo var atkārtot / no-pauzēt, iedziļināties, ja neesi ko sapratis vai piefiksējis”. Kā arī vienmēr mūsu kursantiem noder iespēja, ka kursu iespējams atkārtot otru reizi bez maksas.

            Beidzot apmācības Riga Coding School, Lidijai palika pozitīvs iespaids- “kopumā varu teikt ka, “money reasonably invested”. Atnācu, ieguvu pamatus, un atspērienu tālākām darbībām.”

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti