MADARA

Šodien rakstīsim par Rīgas Programmēšanas skolas absolventu MADARU, kura veiksmīgi ir izturējusi pārbaudes laiku un ieguvusi darbu uzņēmumā On The Map Marketing.

“Pirms Rīgas Programmēšanas skolas mana pieredze programmēšanā bija ļoti minimāla, varētu pat teikt – nekāda. Biju dažiem online kursiem izgājusi cauri. Neatceros kā es sāku interesēties par programmēšanu, bet internetā pētot un meklējot, sapratu, ka man tas patīk un es to vēlētos darīt ikdienā.

Rīgas Programmēšanas skolu izvēlējos, jo tā piedāvāja programmu, kurā apgūt nepieciešamāko sešu nedēļu laikā. Kā arī piedāvāja prakses iespējas pēc apmācību pabeigšanas, kas tieši man bija pats svarīgākais. Uzreiz pēc skolas kursiem ieguvu prakses vietu, kas jau ir pār-formējusies pilna laika darba vietā organizācijā, kas izstrādā dažādus WEB risinājumus un mājas lapas. Prakses sākumā man bija jāveic mazi labojumi mājas lapām, bet vēlāk arī pati mājaslapu izveide, kas deva lielisku iespēju zināšanu pilnveidošanai. Lielākā daļa iegūto zināšanu man ir nākušas praksē, mācoties un strādājot pie reāliem projektiem. Bet tomēr zināšanu pamatus esmu ieguvusi tieši Rīgas Programmēšanas skolā.

Visgrūtākais programmēšanas kursos bija tikt līdzi intensīvajam mācību tempam, jo salīdzinoši īsā laika posmā bija jāapgūst ļoti daudz jaunas informācijas. Visvairāk šajā skolā man patika mājīga, nepiespiesta atmosfēra. Kā arī pasniedzēji, kuri spēja atbildēt uz visiem jautājumiem un paskaidrot kāpēc tieši tā ir jābūt, un spēja radīt interesi par programmēšanu. 

Pieredze ar Rīgas Programmēšanas skolu ir tikai pozitīva. Ļoti atsaucīgi skolotāji un liela palīdzība prakses/darbavietas meklējumos.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti