MĀRTIŅŠ

Šodien vēlamies padalīties ar labiem vārdiem un atsauksmēm, kuras mūsu skolai ir veltījis 6 nedēļu Programmēšanas pamatu kursa absolvents Mārtiņš. 

Mārtiņš, pirms kursu sākuma, bija pašmācības ceļā apguvis nozīmīgas pamatlietas, kā, piemēram, ciklus, nosacījumus, mainīgo izmantošanu, kā arī veidojis pavisam vienkāršas funkcijas un programmas. Viņam bija nedaudz pabālējušas zināšanas par HTML un CSS, kā arī svaigākas pamatzināšanas par C.

Mārtiņš, uz jautājumu, kāpēc izvēlējies tieši progammēšanu, atbild: “Man patīk “ķimerēties” kodā un risināt problēmas. Ja kaut kas nedarbojas, pamostas degsme saprast, kādēļ tas nedarbojas un kā panākt pretējo. Tāpat patīk arī iegūt jaunas zināšanas un iegūt padziļinātu izpratni par to, kā darbojas datori un to programmas, kas mūs ikdienā aizvien vairāk ieskauj.”

Kāpēc izvēlējies tieši Riga Coding School piedāvātos kursus? Mārtiņš atbild: “Zināšanas par programmēšanu bija visnotaļ “izkliedētas”, proti, zināju šo un to, bet trūka kopējas bāzes. Tāpat mulsināja programmēšanas jomas plašums, t.i., valodu ir tik daudz, ka nezini, no kura gala sākt. Pieejamā informācija un atsauksmes par RCS un 6 nedēļu kursu radīja iespaidu, ka tas varētu būt labs pamats, lai iegūtu labāku pārskatu un izpratni par to, ko var paveikt ar kursa laikā apgūtajām valodām, kā tās lietot un galu galā vai man tās interesē.”

Mārtiņš daudz labu vārdu velta arī skolas pasniedzējiem un novērtē viņu darbu: “Zinošie pasniedzēji, pozitīvā attieksme un nepiespiestā atmosfēra. (..)  Dalību RCS 6 nedēļu kursā noteikti varu raksturot kā pozitīvu. Sākumā gan bija jūtams, ka jaunie pasniedzēji vēl nav pilnībā iestrādājušies. Bet tagad atskatoties uz kursu kopumā, nepavisam nenožēloju, ka piedalījos. Esmu guvis vērtīgas zināšanas un pozitīvu pieredzi, piedalījies interesantās un iedvesmojošās vieslekcijās, varēju uzdot jautājumus pasniedzējiem un brīvā gaisotnē pārrunāt ar viņiem dažādas ar IT nozari saistītas tēmas, kas bija ļoti vērtīgi pretstatā pašmācībai. Papildus tam uzzināju reālus piemērus tam, kā cilvēki, kas nav mācījušies IT akadēmiskā vidē, ir veiksmīgi sākuši un turpina darbu šajā nozarē, jo viņiem tas vienkārši patīk. Tā bija svarīga iedvesmas deva, lai noticētu, ka tas tiešām ir iespējams. Un galu galā sapratu, ka arī manī programmēšana pamodina degsmi, aizrautību un vēlmi rakties dziļāk un saprast vairāk. Tagad tikai jāatrod, kā to visu likt lietā.”

Neskatoties uz to, ka kursi prasīja ļoti daudz brīva laika un Mārtiņam tieši kursu laikā vienlaikus bija jāstrādā pie apjomīga tulkošanas projekta, Mārtiņš ir veiksmīgi absolvējis 6 nedēļu kursu un ieguvis Sertifikātu. Programmēšanas jomas interesentiem un kuri vēl domā par kursu uzsākšanu, Mārtiņš novel: “Noteikti iesaku mēģināt, ja pašreizējais darbs nerada gandarījumu vai vienkārši gribas pārmaiņas, jaunas zināšanas un pieredzi. What’s the worst that could happen?”

Mārtiņ, mēs ticam, ka Tev viss izdosies un esam gatavi turpināt strādāt kopā pie Tava sapņa realizācijas!

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti