ON THE MAP MARKETING

Šodien rakstīsim par Rīgas Programmēšanas skolas sadarbības partneri “On The Map Marketing”, kura vadītājs Kaspars Milbergs dalīsies savās pārdomās par esošo situāciju IT darba tirgū un novērtēs savu pieredzi piesaistot mūsu absolventi Madaru darba attiecībās.

“Es teiktu ka situācija darba tirgū patreiz ir tāda, ka piedāvājums un pieprasījums ir liels, bet bieži mēs nevaram atrast labus cilvēkus, jo visiem trūkst vai nu pieredze, vai pareiza domāšana. Man jau liekas ka programmētājam visu var iemācīt, tas ir tikai laika jautājums. Galvenais, lai cilvēks ātri spēj risināt problēmas un ir atvērts zināšanām.

Mūsu gadījumā noteikti nav svarīgi, kur cilvēks ir ieguvis savas zināšanas. Mums ir cilvēki gan ar augstskolu diplomiem, gan bez. Patreiz neredzam IT  jomā reālu vērtību augstskolas diplomam.

Mūsu organizācijai vienmēr interesē cilvēki, kas nāk no vides, kurā māca savādāk, nekā augstskolās. Patreiz redzam labu sadarbību ar Rīgas Programmēšanas skolu, kad cilvēki ir jau ar labiem pamatiem un mēs varam paši pielāgot un attīstīt katra zināšanas pēc tam. IT joma ir specifiska un vajag samērā ilgu laiku, lai saprastu visus procesus – līdz ar to izglītojam savus darbiniekus konkrētā nišā, kas der tieši mums.”

 

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti