RIHARDS

Turpinām iepazīstināt ar Riga Coding School absolventu Veiksmes stāstiem un pieredzi “pirms” un “pēc” programmēšanas kursu apguves.

Vēlamies pastāstīt par Riharda pieredzi, kurš dotajā brīdī gan vēl turpina darbu iepriekšējā darba vietā PricewaterhouseCoopers, taču kam ir vēlme jau tuvākajā laikā sākt aktīvi strādāt pie jaunām iespējām tieši programmēšanas jomā.

Rihards atdzīst, ka Riga Coding School iegūtas zināšanas ir bijušas noderīgas  un devušas iespēju labāk izprast dažādus procesus, kā arī attīstīt kursu gaitā tapušo programmu. Rihards piekrīt, ka zināšanas ļoti noderēs nākotnē.

Kā Rihards nonāca līdz domai apgūt programmēšanas pamatus? Pirms kursu sākuma, Rihards sāka mēģināt radīt RPA risinājumus programmā UiPath,  un process, kas saistīts ar dažādu darbību automatizāciju, ļoti aizrāva, tāpēc viņš nolēma neapstāties turpināt iegūt programmēšanas zināšanas un pieteicās programmēšanas kursiem. Riharda izvēle saistījās ar Python programmēšanas valodas apguvi Riga Coding School.

Par savu domu mācīties programmēšanu, Rihards stāsta: “Pirms iestājos RCS, praktiski nebija programmēšanas zināšanu, bet biju veidojis RPA risinājumus priekš finanšu procesiem programmā UiPath, kā arī pāris Macros Microsoft Excel. Brīdī kad apstiprināju savu darbību intensīvi izgāju Python programmēšanas kursu codecademy.com, lai iegūtu kaut maziņu priekšstatu. Un RCS bija vienīgā vieta Rīgā, kur varēja apgūt Python programmēšanas valodu.”

Mums ir liels prieks par Riharda iegūto sertifikātu un zināšanām, jo Rihards pēc Python kursa absolvēšanas ir daudz vairāk un vieglāk sācis saprasties ar IT jomas speciālistiem un kā pats atdzīst: “Es varu nodot informāciju efektīvā un viegli uztveramā veidā. Esmu vēl vairāk pārliecinājies, ka mani aizrauj RCS mācītais un vēlos noteikti saistīt savu nākotni ar to, lai gan dotajā brīdī vēl to neesmu izdarījis. Arī sazinoties ar citu valstu kolēģiem, varu daudz pārliecinošāk stāstīt par mūsu radītajiem risinājumiem un piedāvāt tos klientiem visā pasaulē.”

Uz doto brīdi Rihards vēl domā par profesijas maiņu uz IT jomu un turpina strādāt iepriekšējā darba vietā, bet noteikti iesaka uzdrošināties un ticēt tam, ka ir jādara tas, kas aizrauj.  “The most important investment you can make is in yourself.”  /Warren Buffett/

Ņemot vērā to, ka Riga Coding School nodrošina nelielas grupas kursu apguvei (8-12 cilvēki grupā), tiek sniegta individuāla pieeja katram kursantam un, kā atdzīst pats Rihards: “Ļoti labi bija, ka kursā piedalījās maz cilvēku un varēja nodrošināt īpašu pieeju katram studentam atsevišķi, līdz ar to mācību process bija īpaši kvalitatīvs. Katru reizi, kad ierados RCS divas vai četras stundas pagāja nemanot. Kurss bija ļoti aizraujošs!”

Priecājamies par ikvienu mūsu absolventu un novēlam neatkāpties no savu mērķu īstenošanas!

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti