Rolands

Vēlamies dalīties ar mūsu absolventa Rolanda atsauksmi par mācību procesu Rīgas Programmēšanas skolā un par veiksmīgi iegūto darba vietu uzņēmumā  TestDevLab.

Pirms iestāšanās Riga Coding School vienīgā IT pieredze Rolandam bija 2 semestru studijas Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un Informāciju tehnoloģiju fakultātē. Pēc Testēšanas kursu beigšanas, Rolands atklāja jaunas iespējas IT nozarē un šobrīd sācis strādāt par testētāju uzņēmumā TestDevLab.

Kādēļ izvēlējies tieši programmēšanu?

Viss sākās ar vēlmi mainīt darbu. Drīz vien uzzināju par webināru testēšanā, ko prezentēja mana patreizējā darbavieta TestDevLab un RCS, pēc kura sapratu, ka šis būs īstais variants.

Kāpēc izvēlējies tieši RCS un piedāvāto kursu?

RCS uzreiz piesaistīja ar tīru un kvalitatīvu mājaslapas izskatu – nekas lieks, viss pārskatāms. Operatīvas atbildes uz e-pastiem, ar jautājumiem par kursiem, tikai nostiprināja šo lielisko iespaidu.

Kā Tev šķiet, kāda veida apmācības ir labākas – online vai klātienes apmeklēšana?

Lai arī pats izmantoju iespēju mācīties attālināti, atrodoties vienā telpā ar pasniedzēju, noteikti ir vieglāk atrisināt radušos problēmu vai iegūt atbildi uz kādu jautājumu.

Apraksti savu pieredzi RCS?

Mana pieredze, kā jau mācoties attālināti, bija limitēta – kafija un uzkodas gāja gar degunu 🙂 Pats mācību process gāja gludi. Pašas nodarbības bija interesantas un arī jautājumi ārpus tām tika veikli izskaidroti. 

Kas bija visgrūtākais mācībās?

Kā jau jebkurā jaunā lauciņā iekāpjot, sākumā ir grūti saprast, ko īsti nesaproti. Ko prasīt, lai izskaidro. Kā arī, atrodoties mājās, uzmanība novēršas krietni vieglāk un biežāk. Paldies par nodarbību ierakstiem. 

Kas bija vislabākais šajā kursā? Ko būtu nepieciešams pamainīt?

Labākais, noteikti, ir iegūtais sertifikāts. Un, ja jau tas ir veiksmīgi iegūts, tad procesā izmaiņas neprasās.

Kā ir mainījusies Tava dzīve pēc RCS absolvēšanas?

Ņemot vērā situāciju visā pasaulē, darba atrašana nenotika tik raiti, kā biju plānojis. Bet ar jaunā gada iestāšanos uzradās arī piedāvājumi. TestDevLab bija top izvēle, un esmu vairāk kā priecīgs, ka arī man atradās vieta šādā uzņēmumā – pretimnākoša vadība, plašas izaugsmes iespējas un līdzīgi domājoši, reizēm nenopietni kolēģi. Ko vairāk var vēlēties?

Apraksti savu pieredzi darba vietā, vai kursos iegūtās zināšanas noderēja?

Par cik, priekš pirmajiem soļiem testēšanā, izvēlējos kursu bez ISTQB sertifikāta, bet darbā pārbaudes laikā iegūt šo sertifikātu bija kā prasība, iegūtās zināšanas par testēšanas procesu krietni atviegloja tā iegūšanu. 

Ko Tu ieteiktu tiem, kuri vēlās mainīt profesiju?

Aiziet! Nav ko iesēsties vienā darbavietā. RCS piedāvā visu, lai Tu spētu apvienot mācības ar savu pašreizējo darbu, un nomaksas iespējas, ja finanses ir ierobežotas uz doto brīdi. Pieprasījums pēc darbiniekiem IT nozarē tikai aug.

*materiāls ir saskaņots ar RCS absolventu un uzņēmumu

Reģistrācija
Kontakti