TOMS

Mūsu absolventu pieredze un veiksmes stāsti ir viens no labākajiem rādītājiem, kas parāda, kā neatlaidīgi un motivēti cilvēki sasniedz savus mērķus, pie tam ļoti īsā laikā. Šoreiz vēlamies padalīties ar Riga Coding School absolventa Toma  pieredzi programmēšanā un pirmajiem iespaidiem pēc darba piedāvājuma saņemšanas organizācijā “WestStein”.

Kā Tu nonāci līdz domai programmēt?

“Līdz šim esmu piedāvājis maziem uzņēmumiem vienkāršas vizītkartes mājas lapas. Saprotot to, ka man tas ļoti labi padodas, sāku domāt par iespēju strādāt kādā starptautiskā uzņēmumā.”

Kas noteica Tavu izvēli par labu programmēšanas kursiem RCS?

“Mani ieinteresēja jautājums, kādas ir iespējas iegūt darbu pēc RCS kursu pabeigšanas un jau pēc pirmās nodarbības sāku interesēties par uzņēmumiem, kuriem būtu noderīgas manas prasmes. RCS apmācības deva jaunas zināšanas un nostiprināja esošās prasmes, kas tirgū šobrīd ir ļoti aktuālas.”

Kā Tu vērtē RCS apmācības?

“RCS Pasniedzēji ir tiešām perfekti un sniedz labu ieskatu un piemērus no dzīves. Priekš viena mēneša apmācības bija nedaudz par intensīvu, par ātru gājām cauri JavaScript un PHP kursiem, tāpat, kā intensīvi apskatījām CSS, HTML, kas ir 3x vieglākas valodas, nekā PHP.”

Kā Tu vērtē RCS palīdzību karjeras jautājumos?

“RCS kursa laikā mācījos lietas, kas noder reālajā dzīvē. Jau pēc 2 nedēļām, sūtot savu CV uz vairākiem uzņēmumiem, saņēmu uzaicinājumu un pildīju mājasdarbus, biju arī uz pāris intervijām. Interesantākais tas, ka mani uzrunāja tieši caur LinkedIn portālu, kur man piedāvāja tikšanos uz interviju. Izstāstot par savām prasmēm, sapratu, ka uzņēmuma vadību interesēja tas, ka es tiešām vēlos attīstīties uzņēmuma labā un, protams, nepārtraukti papildināt savas zināšanas, ko tagad arī daru!”

Šobrīd Toms strādā starptautiskā kompānijā WestStein Cards un mēs priecājamies par viņa sasniegumiem!

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti