Iepazīsties ar mūsu pasniedzējiem – Edgars

Turpinām stāstīt par Riga Coding School pasniedzējiem un šodien vēlamies Jūs iepazīstinām ar Edgaru – programmētāju ar stāžu vairāk kā 8 gadi, kurš mūsu skolā sevi pierāda kā zinošs WEB izstrādes pasniedzējs vakara grupām.

Specializējas:  C#, HTML, .NET, PHP

Edgars ir ieguvis bakalaura grādu, augstāko izglītību RTU datorzinātnēs un kā pats saka: “Man ir ļoti raiba darba pieredze!” Savu darba pieredzi Edgars iesācis kā programmētājs RTU IT dienestā, attīstījies kā vecākais programmētājs, pamatā kā WEB izstrādātājs un ir strādājis pat biometrijā. Ir strādājis RTU IT dienestā, Hipotēku bankā, Lursoft, Datorzinību centrā, X-Infotech un šobrīd strādā Geta Digital jeb Geta Latvia kompānijā.

Kopš pirmās klases Edgars aizraujas un spēlē basketbolu. Par savu ilggadējo hobiju Edgars stāsta: “Basketbolu sāku spēlēt pirmajā klasē. Sāku iet uz treniņiem un kopā tā laika nekad neesmu pārstājis. Esmu spēlējis daudzās komandās. Kā arī medaļu un diplomu netrūkst. Pēdējos 10 gadus tas ir tikai hobija līmenī, par cik profesionāli tam nepietiek laika. Bet aktīvi trenējos ārpus sezonas un sezonā aktīvi spēlēju entuziastu basketbola līgā.”

Kā otrs Edgara hobijs ir automašīnu pārbūve. Hobijs pats par sevi uzradās, jo Edgars daudz laika ir pavadījis laukos starp mopēdiem, dzinējiem un mašīnām. Par savu hobiju stāsta: “Par auto līdzīgi, hobijs ir diezgan likumsakarīgs. Vienmēr ir paticis braukt ātri un kaut ko būvēt. Piemēram, mans auto, tika pārbūvēts no standarta 150 zirgspēkiem un ir ieguvis 320. Patīk jaudīgas mašīnas un tikai pilnpiedziņas, tāpēc gan es, gan draudzene braucam ar pilnpiedziņas Audi. Nereti esmu garāžā pavadījis naktis, lai pārbūves ietu raitāk uz priekšu (..). Un pārbūvētie auto vienmēr tiek vizuāli saglabāti maksimāli oriģināli, lai citiem ir lielāks pārsteigums!”

Edgara dzīves moto: “Lai nonāktu tur, kur Tu nekad neesi bijis, ir jāiet pa ceļu, pa kuru Tu nekad neesi gājis!”

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti