Iepazīsties ar mūsu pasniedzējiem – Edmunds

Vēlamies iepazistināt Jūs ar Riga Coding School WEB pasniedzēju Edmundu, kurš atrod laiku ne tikai programmēt, bet arī velta laiku sporta aktivitātēm.

Par izglītību:

Jau no bērnības esmu bijis ieinteresēts lietās, kas grozās ap iztēli un savstarpējām sakarībām, vai tā ir mākslas skola vai kāds rokdarbu pulciņš, tas mani ir novedis līdz sevis realizācijas IT nozarē iegūstot profesionālo bakalaura grādu ekomercijā, programmā e-bizness un loģistikas vadības sistēmas.

Darba pieredze:
Līdz pirmajai praksei Tieto visi izstrādātie risinājumi bija paša mēķiem, treniņu uzskaitei, sporta rezultātu analīzei, ikdienas datu apstrādei. Tuvojoties studiju posma beigām vēlējos sākt realizēt sevi profesionāli, kā starta punkts tika atrasts Dynatech, kompānija kur iespēja augt un spert pirmos soļus. Kam sekoja Scoro, kur darbojos arī šobrīd.
Hobiji:
Ja ir kas tāds kas spēj mani raksturot dažos vārdos, tad tas būtu – “SPORTS – DAUDZ”, viss kas saistās ap dāžāda veida aktivitātēm vai to informācijas telpu, sākot ar hokeju, basketoblu un citiem un beidzot ar šautriņām vai šahu. Mediju vidē cenšos sevi uzturēt lietas kursā par tehnoloģiskajām attīstībām, dažādām politiskajām spēlītēm un filmu nozares jaunumiem.
Motivācija:
Tavs labākais draugs, ienaidnieks un konkurents esi tu pats, draugs kurš pamāca, ienaidnieks kurš spēj bremzēt un konkurents kurš liek būt labākam.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti