Iepazīsties ar mūsu pasniedzējiem – Gusts

Viens no Riga Coding School populārākajiem kursiem ir “Programmēšanas pamati 6 nedēļās”. Te tiek apskatīti gan C# un JAVA valodu pamati, gan WEB izstrādes pamati. Apmācības parasti pasniedz trīs pasniedzēji un šodien vēlamies iepazīstināt ar C# daļas pasniedzēju Gustu, un viņa pieredzi programmēšānā.

Gusts ir pabeidzis Rīgas Tehnisko Universitāti, iegūstot bakalaura grādu datorzinātnēs, inženiera grādu datorzinātnēs un maģistra grādu vadībzinātnēs, kā arī 2017.gadā ieguva inženierzinātņu doktora grādu. Kamēr Gusts mācījās doktorantūrā, viņš ieguva arī pasniegšanas prasmes.

Par savu pieredzi tieši IT jomā, Gusts stāsta: “Kas attiecas uz IT nozari un darbu tajā, tad sāku strādāt nozarē jau 1998.gadā. Uzņēmumi un tehnoloģijas ir bijušas dažādas. Esmu izmantojis gan PHP un MySQL, gan arī korporatīvo risinājumu tehnoloģijas ASP.NET, MSSQL un SharePoint. Ir sanācis strādāt arī ar Oracle. Pārsvarā nodarbojos ar WEB risinājumu izstrādi, izmantoju dažādas tehnoloģijas: jQuery, JavaScript, Angular utt. Tehnoloģiju ziņā esmu vairāk orientēts uz Microsoft tehnoloģijām, attiecīgi C#.”

Uz jautājumu, kā pavadi savu brīvo laiku, Gusts min, ka viņam ir dažādi hobiji – pamatā tā ir ceļošana, garo distanču skriešana un zīmēšana. “Brīvajā laikā illustrēju bērnu grāmatas, uz doto brīdi ir izdotas četras, tagad strādāju pie piektās. Ja gribas redzēt pašas illustrācijas, tad droši var man sekot iekš Instagram @gstgusts).

Gusta moto ir : “Tu noteikti vari izdarīt, kaut ko tādu, ko agrāk esi uzskatījis par neiespējamu”.

 

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti