Iepazīsties ar mūsu pasniedzējiem – Jānis

Šodien iepazīstināsim ar Jāni – Riga Coding School Web izstrādes pasniedzēju – atraktīvu, komunikablu, enerģisku cilvēku!

Jānis ir ieguvis augstāko izglītību RSU Medicīnas fakultātē, bet, neskatoties uz to, jau vairāk, kā 10 gadus ir sevi pierādījis programmēšanas jomā. Šobrīd strādā kompānijā Printful.

Par savu interesi par IT sfēru, Jānis stāsta: “Interese par programmēšanu radās no apmēram 12 gadu vecuma hobija līmenī, bet ar datoru uz Tu, esmu  jau no aptuveni 8 gadu vecuma. Formālas izglītības IT jomā man nav (pēc izglītības esmu ārsts), visu apguvu pats. Mans hobijs pārtapa par full time job” – un tas tikai pierāda mūsu skolas pasniedzēju neatlaidību un interesi pret darbu, ko viņi dara šobrīd un vēlas darīt nākotnē.

Jānis specializējas: PHP, Javascript, HTML, CSS, Elixir-lang, MySQL, PostgreSQL un RCS pasniedz WEB izstrādes 2 nedēļu kursu vakara grupām.

Jānim patīk risināt problēmsituācijas un sasniegt nospraustos mērķus, kā arī patīk pieņemt izaicinājumus un lepoties ar rezultātiem darbā. Jānis prot atrast kopīgo valodu jebkurā komandā un to ir atzinuši arī viņa esošie un bijušie kolēģi darbā.

 “Janis is a walking encyclopedia, a doctor in the company who usually sends people home when they are sick (or after kebab when he’s hungry). An experienced developer who specializes in PHP, MySQL, Elixir and Amazon Web Service administration. Enjoys managing large-scale tasks.” /Janis/

“Jānis is an energetic and self-motivating individual. Very communicative and fun to have around. He will not only accept challenges but also deliver results.” /Klāvs/

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti