Iepazīsties ar mūsu pasniedzējiem – Kaspars

Vēlamies iepazīstināt ar Riga Coding School JAVA un C# pasniedzēju – Kasparu. Kaspars apguva programmēšanu hobija līmenī un šobrīd, uzkrājot gandrīz 20 gadu pieredzi šajā jomā, pasniedz mūsu skolas kursantiem vienu no populārākajām objektorientētām programmēšanas valodām JAVA un C#.

Kaspars ir ieguvis izglītību radio inženierijā kā Radioelektronikas inženieris un ar programmēšanu nodarbojas kopš 5.klases, jau gandrīz 20 gadus. Par savu pieredzi Kaspars stāsta: “Esmu radio inženieris pēc izglītības un programmēšana ir bijis mans hobijs jau no 5.klases, kad skolā bija iespēja tikt pie Krievijā ražota BK datora, kurš bija programmējams Basic valodā. Kopš tā laika neesmu apstājies un turpinu mācīties arvien jaunas programmēšanas tehnoloģijas.”

Pirmais ar programmēšanu saistītais darbs Kasparam bija industriālo iekārtu programmēšana. Kaspars stāsta: “Gadu laikā esmu piedalījies lielos un pavisam mazos projektos, tāpat arī strādājis atpazīstamās kompānijās – Accenture, Odnoklassniki (bijušie one.lv) un pavisam mazās ārzemju kompānijās pie startup projektiem. Darba gaitas esmu daudz ceļojis gan pie klientiem Krievijā, gan eksotiskākās vietās, kā, piemēram, Indonēzija.”

Šobrīd Kaspars strādā kompānijā organizācijā N-Fuse.

Brīvajā laikā Kaspars nodarbojas ar dažādu programmējamo elektroierīču prototipēšanu un izstrādi, kā arī aktīvi pavada brīvo laiku. Par saviem hobijiem Kaspars stāsta: “Patīk vizināties ar velo, klausīties un radīt elektronisko mūziku. Ja izdodas starp projektiem dabūt garāku pauzi, tad labprāt dodos garākā ceļojumā, kurš parasti ir saistīts ar staigāšanu (hiking).”

Kaspara dzīves moto ir R.Kaudzītes vārdi:  “Dari pats, spried pats, un lai tevi nebiedē nekad cita spriedums!”

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti