Iepazīsties ar mūsu pasniedzējiem – Valdis

Riga Coding School pasniedzējs Valdis ir pieredzējis programmēšanas inženieris, ar vairāk kā 20 gadu pieredzi programmēšanā un elektroniskās ražošanas nozarē. Prasmīgi pārzina un pasniedz C#, C, C++, Python, JavaScript un liela apjoma datu analīzes (Big Data) kursus.

Valdis ieguvis Maģistra grādu datorzinātnēs Latvijas Universitātē ar fokusu liela apjoma datu zinātnē, un kā pats par sevi saka: “Programmēju jau no pusaudža gadiem, kad sāku ar padomju “Elektronika” kalkulatoriem.”

12 gadus Valdis ir dzīvojis Kalifornijā pirmā Interneta burbuļa augšanas un plīšanas laikā, veidoja ASV gan interneta lapas, gan nodarbojās ar e-komerciju. Valdis stāsta par savu pieredzi Amerikā: “Pirmais algotais programmētāja darbs man bija fantastisks: Kalifornijas Universitātē Santa Barbarā, kvantu fizikas nodaļā rakstīju datu apstrādes programmatūru.

Vēlāk ASV veidoju gan interneta lapas, gan nodarbojos ar e-komerciju. Man piederēja viens no pirmajiem japāņu animācijas e-veikaliem. Pēc atgriešanās Latvijā 2001. gadā sāku datoru spēļu robotu attīstīšanu, palīdzot arī vairākos e-komercijas projektos.”

9 gadus Valdis strādāja, programmējot iegulto aparatūru radio firmas Telos Systems Latvijas filiālē. Un patlaban turpina darbu pie spēļu robotiem, piedaloties datu analīzes projektos.

Par hobijiem Valdis stāsta: “Esmu aizrautīgs riteņbraucējs un FIDE meistars šahā. Kopā ar sievu labprāt piedalos dažādās prāta spēlēs.”

Mūsu pasniedzēja moto ir: “Izzini sevi!”

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti