JAVA - kādēļ to ir vērts mācīties?

Šajā bloga sadaļā mēs rakstīsim arī par programmēšanas valodām, ar kurām būtu vēlams uzsākt savas gaitas programmēšanā. Taču šajā rakstā, vēlamies runāt tieši par JAVA, jo to vajadzētu iemācīties, ja esat nolēmuši pievērsties nopietnai izstrādei un programmēšanai. Tūlīt sapratīsiet kādēļ.

Pirmkārt, darba tirgū ir izteikts JAVA speciālistu trūkums. Līdz ar to apgūstot JAVA, darbs būs Jums gandrīz garantēts. Un mēs nerunājam tikai par algotu darbu kādā uzņēmumā – JAVA ir visaptveroša valoda, ar kuru var tikt programmēts pīlnīgi jebkas. Kā arī tā ir plaši pielietota mobīlo gadžetu aplikāciju izstrādē, piemēram, Android operētājsistēma ir izstrādāta ar JAVA.

Varbūt Tavs sapnis ir kādreiz strādāt kādā atpazīstamā uzņēmumā – Google? Tur JAVA iemaņas būs ļoti noderīgas, jo Google ir izstrādāts tieši ar šo valodu. Kā pamata programmēšanas valodu izmanto daudzas kompānijas: Ebay, Amazon, Netflix…saraksts ir tiešām garš. Kādēļ visas šīs organizācijas izvēlas JAVA? Atbilde ir vienkārša: jo tā ir ļoti daudzpusīga un elastīga valoda.

Ne mazāk svarīgs aspekts ir nauda. Pat ja Tu sāksi kā praktikants vai jaunākais programmētājs, ar augošo pieredzi augs arī Tava alga. Alga pat var dubultoties gada laikā. Protams, iegūstot praksi uzņēmumā, tālāk jau ir iespējas strādāt no mājām un pašam plānot savu darba grafiku.

Ja Tu domā, ka JAVA var kļūt par iemeslu Tavai karjeras maiņai, mēs Tevi aicinām uz JAVA kursiem. Pēc kuriem mēs Tev palīdzēsim atrast uzņēmumā, kurā varēsi pielietot savas iegūtās zināšanas praksē. Pēc tam jau Tu varēsi izvēlēties – turpināt strādāt uzņēmumā vai strādāt no mājām.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti