"Javascript" iekaro pasauli

Internets, mobilās ierīces, IoT – viss ir radīts izmantojot Javascript valodu.

Kādēļ tieši šo valodu? Pirmkārt, tā strādā visur un ir piemērota visiem. Un, ja ir iespējams izmanot vienu valodu visiem projektiem, kādēļ to nedarīt? Otrkārt, Javascript vidē ir visvieglāk atšifrēt kļūdas.

Šī valoda ir moderna un vienkārša. Interesanti atzīmēt, ka tieši šāda tā bija 1995.gadā, kad šī valoda tika radīta. Taču tad vēl neviens pienācīgi nenovērtēja dotās iespējas. Savukārt šīs valodas vecums nebūt nenozīmē, ka tā neprogresē – konstanti tiek veikti uzlabojumi un papildinājumi. Piemēram, 2008.gadā, kad tika izdota V8 versija, Javascript kļuva par dinamiskāko valodu, kāda ir pieejama. Šī iezīme ātri vien tika pamanīta no lielajām organizācijām, piemēram, PayPal. Ar šādu ātrumu jebkura organizācija varēja apkalpot divreiz vairāk klientu. Šo valodu izvēlās ne tikai PayPal, bet arī tādas organizācijas kā Netflix, Uber, IBM un pat Microsoft.

Pakāpeniski Javascript kļūst par visdaudzpusīgāko programmēšanas valodu, kura piesaista arvien vairāk programmētājus un IT uzņēmumus. Nākotnē no šīs valodas nevarēs izvairīties, lieliska iespēja ir to apgūt tagad.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti