Kā iegūt darbu caur mūsu skolas kursiem?

Šajā (īsajā taču informatīvajā) rakstā centīsimies izstāstīt procesu, kādā notiek nodarbinātības formēšana mācoties Rīgas Programmēšanas kursos.

Pirmais solis – atnāc uz skolu iepazīties. Ne tikai ar mums, mūsu telpām (kas nu jau ir divas) un aprīkojumu, bet arī ar to, ko un kā mācīsim. Varbūt ir jautājumi par kursu maksu? Nav problēmu, arī to izrunāsim un, pats galvenais – atradīsim piemērotu samaksas modeli katram! Šī posma mērķis ir atrast sev piemērotāku kursu – gan laikā, gan tematikā, gan intensitātē.

Nākamais solis – izdari izvēli. Sākt tagad vai pēc kāda laika? Nav svarīgi, taču ir svarīgi rezervēt sev vietu grupā. Jo grupas sastāv no 10-12 audzēkņiem, kas ir salīdzinoši mazs skaits. Līdz ar to grupas noformēšana parasti notiek diezgan ātri. Šajā posmā mēs vienojamies par uzsākšanas datumu, sagatavojam studiju līgumu un rēķinu (no kura ir jāiemaksā tikai 20%, lai rezervētu sev vietu).

Mācību uzsākšana. Pats svarīgākais un atbildīgākais posms. No Tevis tiek prasīta nedalīta uzmanība un daudzu jautājumu uzdošana. Netiec uz kādu nodarbību? Nav problēmu, katru lekciju ierakstām audio/video formātā un izvietojam privātā kanālā, kur vari sekot līdzi ierakstam – gan tiešsaistē, gan atkārtot arhīvā.

Absolvēšana. Priecīgs brīdis gan mums, gan arī Tev. Izsniedzam sertifikātus, ēdam gardumus un vēlreiz izrunājam visus jautājumus, kas var rasties pirms prakses/darba attiecībām.

Tikšanās ar mentoru. Kad esi beidzis mūsu kursus un padalījies ar savu CV (lai arī kāds tas būtu dotajā mirklī), mēs tiekamies individuāli. Runājam ne tikai par Taviem iespaidiem no kursa, Tevis apgūto vielu, stiprajām un vājajām pusēm – bet arī palīdzam izveidot CV, kas der tieši IT uzņēmumiem. Papildus runājam par esošiem partner-uzņēmumiem, kuri meklē kandidātus dotajās programmēšanas valodās. Kad esam vienojušies par kandidatūru un izlabojuši CV – mēs uzņemamies nogādāt Tavus datus (CV un motivācijas vēstuli) potenciālajam darba devējam. Tev tikai atliek gaidīt zvanu un aicinājumu uz interviju. Šādas intervijas būs vismaz 5, jo tādējādi mēs būsim droši, ka saņemsi sev atbilstošu prakses/darba piedāvājumu.

Tas nav viss! Vienmēr uzturam kontaktus ar saviem absolventiem. Pēc pirmā nostrādātā mēneša kontaktējamies gan ar Tavu darba devēju, gan ar Tevi. Tas mums palīdz saprast progresu, kas ir noticis. Kā arī atsauksmes par pieredzi, izvēli, sajūtām.

 

Tev nav datora? Liekas, ka nepietiks laiks apmeklēt skolu katru dienu? Šaubas, jo neesi iepriekš saskāries ar programmēšanu? Esošais stāvoklis neatļauj segt visu maksu uzreiz? Domas vai varēsi izturēt intensitāti un, vai tas vispār Tev patiks? Neļauj šiem jautājumiem sevi apstādināt – mēs radīsim risinājumu šiem (un vēl daudziem citiem) argumentiem, lai Tu droši varētu nākt un pievienoties mūsu lieliskajai grupai un kolektīvam. Uz tikšanos!

 

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti