Kāpēc ir nepieciešamas JAVA zināšanas?

Jau agrāk rakstījām, kādas programmēšanas valodas nodrošinām apgūšanai Riga Coding School – šoreiz rakstīsim par JAVA valodu. Tieši šo valodu ir vērts izvēlēties, ja plānojiet savu karjeru attīstīt tieši programmēšanas jomā, jo JAVA priekšrocība ir spēja darboties uz dažādu platformu operētājsistēmām. JAVA ir viena no populārākajām programmēšanas valodām pasaulē un tā tiek izmantota gan lielākajās interneta kompānijās – Google, LInkedin, Ebay, Netflix, Amazon, gan bankās, finanšu uzņēmumos.

Izvēle apgūt JAVA valodu ir īpaši iesakāma, jo Latvijā šobrīd ir jūtams šādu speciālistu trūkums, neskatoties uz to, ka viņu algas ir vienas no augstākajām IT nozarē. Pie tam, šeit ir runa ne tikai par darbu ofisā, bet arī no mājām, pašiem nosakot un plānojot savu laiku, jo JAVA valodas izmantošanu neierobežo darba vide. JAVA programmēšanas valoda tiek uzskatīta par standartu daudzās jomās – sākot no “lielajiem” datoriem korporācijās līdz pat “Android” mobilajām aplikācijām.

Varbūt Jūsu sapnis ir kādu dienu strādāt Google? Arī šajā gadījumā būs nepieciešama JAVA programmēšanas valoda.

JAVA tiek izmantota kā pamata platforma universālu programmatūras rīku izstrādei tādos uzņēmumos kā IBM, Oracle, BEA. Kā vienu no savām pamata programmēšanas valodām JAVA izmanto eBay, Amazon un Netflix, jo tieši šī valoda ir universāla, viegli apgūstama un daudz kur piemērojama.

Ļoti svarīgs ir atalgojuma aspekts – JAVA speciālistu izaugsme ir iespēja ļoti strauja un jau gada laikā ir iespējams dubultot savu atalgojumu. Pie tam, kā jau minējām augstāk, JAVA speciālisti var brīvi strādāt arī ārpus darba vietas, attālināti ārzemēs vai mājās.

Ja Tev ir doma apgūt JAVA programmēšanas valodu, aicinām apmeklēt Riga Coding School tuvākos JAVA kursus – 30.oktobrī, vakara grupā no plkst. 16:00-18:00. Kursu laikā uzzināsi vairāk par JAVA vēsturi, pielietojumu, kodu struktūru, kā arī par JAVA data tipiem, operatoriem, cikliem. Kursu nobeigumā, palīdzēsim atrast prakses vietu, ar iespēju nostiprināt iegūtas zināšanas darbā.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti