Karjeras maiņa , kad Jums ir virs 30 - tas ir reāli!

Iespējams, daži no mums aizdomājas par šo tēmu. Ja Jūsos šīs domas ir nepārtrauktas un regulāras, laiks kaut ko mainīt! Mēs vēlamies Jūs nomierināt – Jūsu karjeras maiņai nekad nav par vēlu!

Šīs dienas iedvesmai mums ir ļoti veiksmīgi cilvēki, kuri ir mainījuši savu karjeru.

Jeff Bezos veiksmīgi strādāja datoru zinātnes un finanšu jomā, līdz brīdim, kad viņš (31 gadu vecumā) izveidoja tirdzniecības platformu Amazon.

Julia Child strādāja reklāmas un mediju jomā, un 50 gadu vecumā uzrakstīja pirmo recepšu grāmatu – tādcejādi kļūstot par pasaules slavenāko šefpavāru.

John Glenn vislabāk pazīstams kā pirmais amerikāņu kosmonauts 1962. gadā. Bet pēc 12 gadiem, 53 gadu vecumā, viņš kļuva par Amerikas Savienoto Valstu senatoru Ohaio štatā.

Martha Steward strādāja par modeli, pēc tam radikāli mainīja savu ceļu un kļuva par Wall Street brokeri.

Michael Bloomberg, pēc 59 gadu vecuma, aizgāja no sava vadītā uzņēmuma un kļuva par Ņujorkas mēru.

Vera Wang bija skeitbordiste  un strādāja par žurnālistu, bet 40 gados viņa nolēma startēt modes pasaulē. Tagad viņa ir viena no vadošajiem sieviešu dizaineriem visā pasaulē.

Ronald Reagan ir pazīstams visiem kā 40. ASV prezidents, kurš kļuva par tādu 69 gados. Bet vai kāds zina, ka viņš bija daudzsološs Holivudas aktieris, pirms viņš kļūst prezidentu?

Arnold Schwarzenegger, kurš ir labi pazīstams, vairākkārt ir mainījis savu karjeru – vispirms viņš bija kultūrists, vēlāk veica iespaidīgu aktiera karjeru, un 56 gadu vecumā kļuva par Kalifornijas gubernatoru.

Harland Sanders bija 62 gadi, kad viņš nodibināja pasaules slaveno ātrās ēdināšanas restorānu “Kentucky Fried Chicken“. Līdz tam viņš bija strādājis dažādās darbavietās, piemēram, par degvielas uzpildes stacijas operatoru, dzelzceļu operatoru.

Avots: www.businessinsider.com

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti