Kur mācīties programmēšanu?

Mūsdienās uz šo jautājumu var atbildēt ar daudz variācijām un dažādām iespējām. Tādēļ Jums rūpīgi jādomā, pirms izvēlaties vispiemērotāko veidu savām vajadzībām. Varbūt vislabāk būtu, ja mācītos pats?

Pirmkārt, ja esat absolvents un gatavs veltīt daudz laika mācībām, visticamāk, mācīsieties IT universitātē vai koledžā. Un varbūt tā būs labākā izvēle, jo Jums ir visas iespējas un laiks, ko veltīt šai specialitātei.

Šī situācija mainās, ja esat nodarbināts un/vai Jums ir ģimene. Tas nozīmē, ka Jums nebūs laiks, ko ilgstoši pavadīt skolas solā. Šajā gadījumā ir vērts apsvērt privātās skolas un kursus, taču to specifika ir atšķirīga, tāpēc jums ir jādomā par prioritātēm. Dažas skolas piedāvā ilgstošus ​​mācību periodus un retākas lekcijas – varbūt tas vislabāk atbilst jūsu dzīvesveidam un darba kārtībai. Vai varbūt Jūs vēlaties pavadīt mēnesi vai divus, lai varētu ātri iepazīties ar programmu un saprast, vai tā patiešām ir Jums nepieciešama? Vai vēlaties turpināt mācīties, turpināt kursus? Vai varbūt ir vērts mainīt tematiku, kas vairāk atbilst Jūsu prasībām? 

Vai varbūt Jūs esat gatavs paš-mācībām? Protams, tad ir jābūt ļoti disciplinētam, lai regulāri, vismaz vairākas reizes nedēļā, mācītos. Ja Jūs par to neesat pārliecināts, labāk uzticēt savu izglītību profesionāļiem.

Svarīgi ir arī apsvērt, vai izvēlētā programma vienkārši izraisa interesi, vai Jūs to uztverat, kā savas jaunās iztikas iespēju, jaunu karjeru. Ja pēc apmācībām vēlaties pārbaudīt savas spējas praksē vai pat darbā, tad uzziniet, vai izvēlētā skola/kursi piedāvā praksi vai darba iespējas pēc apmācībām.

Tātad, izvēle ir plaša, bet pats svarīgākais ir būt ar apņēmību sasniegt mērķi un interesi konkrētajā sfērā.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti