BlueOrange vieslekcija

Izmanto iespēju un atnāc uz bezmaksas vieslekciju, sadarbībā ar BlueOrange banku!

Vieslekcijas laikā uzzināsi par: 

– darba organizāciju BlueOrange IT pārvaldē;
– darbu Agile komandā;
– kāpēc komandā ir nepieciešams testētājs;
– kādas iemaņas un prasmes darba devējs sagaida no jaunā programmētāja.

* Часть лекции будет происходить на русском языке.

Lekciju pasniegts BlueOrange IT speciālisti Edgars Cīrulis, Jānis Griķis un Dmitrijs Prigodičs.

* BlueOrange ir 2001. gadā Latvijā dibinātā banka, kas piedāvā finanšu pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Mēs ejam kopsolī ar laiku, piedāvājot tehnoloģiskus produktus un vienlaikus nodrošinot klientu individuālu apkalpošanu. 17 gadu laikā mūsu komanda ir izaugusi līdz 300 darbiniekiem. Mums ir ļoti svarīgi veidot darba vidi, kas ir pievilcīga talantīgiem speciālistiem.

* Edgars Cīrulis kopumā IT jomā darbojas jau 9 gadus, savu karjeru sācis kā sistēmas administrators un izaudzis līdz IT projektu vadītājam bankā. Ir piedalījies, kā arī vadījis vairākus projektus finanšu sektorā – sistēmas migrācija, atskaišu sagatavošana, procesu izveide, sistēmu izveide.

* Jānis Griķis, mg. sc. comp., ir programmētājs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi IT sfērā programmēšanā un programmatūras izstrādes vadībā (ERP sistēmas, maksājumu karšu sistēmas).

* Dmitrijs Prigodičs IT jomā strādā kopš 2011. gada, ir piedalījies projektos, kas saistīti ar medijiem, finansēm un lietotāju administrēšanu. BlueOrange bankā Dmitrijs strādā par testētāju.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti