IT PROJEKTU VADĪBAS APMĀCĪBAS

!!! SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
Balstoties uz valstī esošo situāciju un Rīgas pilsētas pašvaldības ieteikumiem par drošību,  konsultācijas notiek gan KLĀTIENĒ (ievērojot 2m distanci), gan ATTĀLINĀTI!

_____________________________________________________________________________________________________________________

Vēlies mainīt savu karjeras virzienu? Var būt esi sapratis, ka Tevi ieinteresēja IT joma? Bet nezini, ar ko sākt?  Mēs zinam, kā Tev palīdzēt!
Aicinām apmeklēt konsultācijas dienu par C# apmācībām! Atbildēsim uz jautājumiem un palīdzēsim spert pirmos soļus IT!

Vairāk kā divu gadu garumā Riga Coding School speciālisti palīdz atrast praksi vai darbu 85% interesentu. Vēlies būt viens no viņiem? Mūsu durvis ir atvērtas visiem, arī tiem, kuri nav mācījušies pie mums un vēlas savu karjeru saistīt ar IT jomu.

Auditorija:

Visi, kuriem ir aktuālas tēmas par informāciju tehnoloģijām, mobīlām aplikāijām, C# programmēšanu – pastāstīsim par skolu, kursa saturu, to norises kārtību, iespējām, kas sagaida pēc apmācību pabeigšanas.  Uzzināsi par aktuālajiem pasākumiem, kā arī saņemsi atbildes uz sevis interesējošiem jautājumiem! 

Uzcienāsim Tevi ar tēju/kafiju un atbildēsim uz interesējošiem jautājumiem par programmēšanu! 🙂

 

PIESAKIES: info@rigacoding.lv un/vai zvani 23220885. 

Ja vēlies saņemt konsultāciju, bet nevari atbraukt šajā dienā – raksti vai zvani mums, vienosimies par citu laiku un dienu, vai attālinātu konsultāciju! Gaidīsim Tevi!

REĢISTRĀCIJA

Reģistrācija
Kontakti