Karjeras diena

                                                                        !!! SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
Balstoties uz valstī esošo situāciju un Rīgas pilsētas pašvaldības ieteikumiem par drošību, Karjeras konsultācijas notiek gan KLĀTIENĒ (ievērojot 2m distanci), gan ATTĀLINĀTI!
_______________________________________________________________________________________________________________________

Vēlies mainīt savu karjeru uz IT jomu, bet nezini, ar ko sākt? Šaubies, vai IT sfēra ir domāta Tev? Nezini, kāds no IT virzieniem ir piemērots tieši Tev? Aicinām apmeklēt KARJERAS CENTRA KONSULTĀCIJAS! Atbildēsim uz jautājumiem un palīdzēsim spert pirmos soļus IT!

Vairāk kā divu gadu garumā Riga Coding School speciālisti palīdz atrast praksi vai darbu 85% interesentu. Vēlies būt viens no viņiem? Mūsu durvis ir atvērtas visiem, arī tiem, kuri nav mācījušies pie mums un vēlas savu karjeru saistīt ar IT jomu.

Auditorija:

1) Darba un prakses vietas meklētāji – visi, kuriem ir aktuālas prakses un darba iespējas, sniegsim konsultācijas par karjeru IT jomā, atbildēsim uz jautājumiem;

2) Visi, kuriem ir aktuālas apmācības IT – pastāstīsim par aktuālajiem kursiem, vieslekcijām, atbildēsim uz jautājumiem.

Ja vēlies saņemt konsultāciju, bet nevari atbraukt šajā dienā – raksti vai zvani mums, vienosimies par citu laiku un dienu! Gaidīsim Tevi! 

Droši raksti vai zvani : karjera@rigacoding. lv, tālrn.: 22097720.

REĢISTRĀCIJA

Reģistrācija
Kontakti