Programmēšanas pamatu apmācības

!!! SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
Balstoties uz valstī esošo situāciju un Rīgas pilsētas pašvaldības ieteikumiem par drošību,  konsultācijas notiek gan KLĀTIENĒ (ievērojot 2m distanci), gan ATTĀLINĀTI!

_____________________________________________________________________________________________________________________

Vēlies mainīt savu karjeru uz IT jomu, bet neesi drošs ar ko sākt? Esi daudz dzirdējis programmētaja darbu , un Tev ir vēlme uzsākt mācības? Mēs zinam, kā Tev palīdzēt!
Aicinām apmeklēt konsultācijas dienu par Programmēšanas pamatu apmācībām! Atbildēsim uz jautājumiem un palīdzēsim spert pirmos soļus IT!

Vairāk kā divu gadu garumā Riga Coding School speciālisti palīdz atrast praksi vai darbu 85% interesentu. Vēlies būt viens no viņiem? Mūsu durvis ir atvērtas visiem, arī tiem, kuri nav mācījušies pie mums un vēlas savu karjeru saistīt ar IT jomu.

Auditorija:

Visi, kuriem ir aktuāla C#, Java, WEB izstrādes pamatu tēma– pastāstīsim par skolu, kursa saturu, to norises kārtību, iespējām, kas sagaida pēc apmācību pabeigšanas.  Uzzināsi par aktuālajiem pasākumiem, kā arī saņemsi atbildes uz sevis interesējošiem jautājumiem! 

Uzcienāsim Tevi ar tēju/kafiju un atbildēsim uz interesējošiem jautājumiem par programmēšanu! 🙂

 

PIESAKIES: info@rigacoding.lv un/vai zvani 23220885. 

Ja vēlies saņemt konsultāciju, bet nevari atbraukt šajā dienā – raksti vai zvani mums, vienosimies par citu laiku un dienu, vai attālinātu konsultāciju! Gaidīsim Tevi!

REĢISTRĀCIJA

Reģistrācija
Kontakti