Populārākās programmēšanas valodas 2019. gadā

Katram no mums ir vēlmes un mērķi, kurus uzstādām priekš sevis, lai sasniegtu jaunus horizontus un pilnveidotos. 

Riga Coding School cer, ka kādam no Jums šajā gadā par tādu mērķi kalpos kādas programmēšanas valodas apgūšana.

Varbūt, Jūs jau protat kādu no programmēšanas valodām, bet gribat paplašināt savas zināšanas un iemācīties jaunu valodu. Līdz ar to, rodas jautājumi: “Kādas valodas 2019.gadā būs visizplatītākās? Kuru būtu vērts mācīties?”

IT joma ir ļoti dinamiska un tendences mainās strauji. Tas ir atkarīgs no jauno tehnoloģiju ieviešanas, kā arī savu lomu spēlē modes tendences.

Šajā rakstā mēs aplūkosim programmēšanas valodas, kuras ir vērts mācīties šogad, un pamatosim, kādēļ to ir vērts darīt.

JavaScript

Par šīs programmēšanas valodas popularitāti pēdējā laikā ir vērts runāt, jo to izmanto lielākā daļa programmētāju kā arī daudzas mājas lapas, tīmekļu vietnes un mobilās aplikācijas tiek veidotas ar JavaScript palīdzību. Tā ir universāla, vienkārša un ērti lietojama. JavaScript vēl ilgi būs populārāko programmēšanas valodu vidū, un to ir vērts uzsākt mācīties jau tagad.

Java

Java programmēšanas valodas popularitāte pēdējā laikā ir mazinājusies, bet tā joprojām notur līdera pozīcijas – veidojot mobilās aplikācijas Android operētājsistēmām. Universālā un vienkārša programmēšanas valoda ir plaši pielietojama, tāpēc Java programmētāji ir ļoti pieprasīti IT jomā. Iemācieties arī Jūs šogad programmēt ar Java, un darbs neliks ilgi gaidīt.

Python 

Python tiek izmantota veidojot mākslīgo intelektu, robotus, automatizētās sistēmas un analītiskos datus. Tas viss tik tiešām būs aktuāli un populāri 2019 gadā. Ja Jums interesē augstāk minētās jomas, nešaubieties un izvēlieties Python programmēšanas valodu.

C#

Informāciju tehnoloģijas jomas gigants “Microsoft”  izstrādāja un joprojām pastāvīgi uzlabo C# programmēšanas valodu, kas lauj tai atrasties vispopulārāko programmēšanas valodu vidū.

C# ir viegli apgūstama un plaši tiek pielietota programmēšanā. Ja 2019. gadā plānojat izveidot kādu datorspēli un pārsteigt ar to savus draugus, tad tieši šī programmēšanas valoda palīdzēs paveikt  iecerēto.

PHP

Šī programmēšanas tehnoloģija joprojām tiek izmantota, lai izveidotu tīmekļa vietnes. To var raksturot kā atvērtu kodu, kas strādā gandrīz visās operētājsistēmās, tiešo tāpēc to izvēlas daudzi “freelance” programmētāji. Ja Jūs pats vēlaties būt šo programmētāju vidū, tad 2019. gadā ir vērts iemācīties tieši PHP.

Ja 2019. gadā iemācīsieties vismaz vienu no augstāk minētām programmēšanas valodām, Jūs droši spēsiet uzsākt savu karjeru IT jomā. Pirms saprast ar ko sākt un ko mācīties, izvērtējiet savas spējas un izlemiet, kura no jomām – mājas lapu vai mobilo aplikāciju veidošana, mākslīgais intelekts, datu analīze, datorspēles – Jūs vilina visvairāk.

Vēlam veiksmi!

 

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti