Vēlies uzsākt programmēšanu?

Šoreiz vēlamies padalīties ar trim ieteikumiem, kuri noderēs ne tikai mācoties programmēšanu, bet arī strādājot par programmētāju.

Pirmkārt, paturi prātā, ka mācīšanās par programmētāju ir ilgs un nogurdinošs process. Pat iegūstot vajadzīgos pamatus programmēšanai, nekad neapstājies un turpini mācīties, atīstīties, izplest savu horizontus un padziļināt savas zināšanas. To vari darīt gan pats, gan apmeklējot dažādus kursus. Ja izvēlēsies turpināt mācības individuāli, neaizmirsti par online programmer communities, kur vari kontaktēties ar sev līdzīgiem, mācies no profesionālās pieredzes un vienmēr tiecies papildināt savu zināšanu bagāžu. Jo vairāk Tu zināsi, jo komfortablāk Tu jutīsies uzsākot darbu par programmētāju. Un pārliecība par sevi ir ļoti svarīga – gan Tavam darba devējam, gan Taviem klientiem.

Nākamā svarīgā lieta ir prakse. Kad Tu pielieto savas zināšanas praksē, Tu drīz vien sastopies ar problēmām, izaicinājumiem, kļūdām  tādejādi saprotot savas stiprās un vājās puses. Prakse var būt gan kā individuāls projekts, gan kā darbs grupās.

Vizbeidzot, runājot par īstu darbu kādā uzņēmumā, mēs iesakam negaidīt īpašo piedāvājumu, bet pieņemt pirmo. Jo jaunam programmētājam ikviena iespēja ir svarīga. Jo ātrāk Tu sāksi strādāt, jo ātrāk Tu nokļūsi programmēšanas darba vidē. Šajā gadījumā nav svarīgi vai tā ir neapmaksāta prakses pozīcija, vai jaunākā speciālista amats par zemāku samaksu – tas ir lielisks sākums Tavai karjerai. Pats svarīgākais ir sākt darīt, un viss būs Tavās rokās. Daudzi mūsus skolas absolventi uzsākā savas darba gaitas kā praktikanti, bet ar pašaizliedzīgu darbu un atdevi, viņi ir attīstījuši savas karjers un tagad var izvēlēties, kur strādāt.

Mēs to novēlam visiem, kuri ir nolēmuši sākt programmēšanu – nekad nebeigt mācīties, pielietot savas zināšanas praksē un veikt pirmos soļus savas karjeras izveidē.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti