Kā noder intensīvās “WEB Bootcamp” apmācības?

Nav svarīgi, vai esat ieguvis augstāko izglītību informācijas tehnoloģiju jomā, vai strādājat IT sfērā jau šobrīd, vai esat iesācējs, un tikai tagad sākat apgūt  programmēšanas pamatus – “WEB Bootcamp” apmācības ir domātas ikvienam interesentam.

Riga Coding School apmācībās kursanti var iegūt jaunas zināšanas un pieredzi, kādu nav iespējam iegūt nevienā augstskolā. Šajā rakstā mēs pievērsīsim uzmanību tam, kādēļ ir vērts izvēlēties tieši intensīvās WEB izstrādes apmācības – “WEB Bootcamp”.

Iepazīšanās ar IT jomu

“WEB Bootcamp” vērts izvēlēties tiem, kuri vēlas pamēģināt savas prasmes IT jomā. Īsā laika posmā Jums būs iespēja iepazīt dažādas programmēšanas tehnoloģijas, izstrādāt savu projektu, pārvarēt grūtības. Tā ir iespēja iegūt praktisko pieredzi, kādu neiegūsiet nekur citur.

Savu spēju pārbaudīšana

Ja Jūs  jau strādājat IT sfērā,  tad “WEB Bootcamp” ir priekš Jums kā izaicinājums, kas palīdzēs saprast stiprās un vājās puses. Iespējams, ka pēc šīm apmācībām sapratīsiet, ka vēlaties pievērst uzmanību kādam citam IT jomas virzienam. Ja Jūs šobrīd strādājiet viens pats, tā ir lieliska iespēja uzzināt un izbaudīt kā ir strādāt komandā.

Pieredzes papildināšana CV

Kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem “WEB Bootcamp” apmeklētājiem kursu apmeklēšana ir lieliska iespēja papildināt savu CV. Jo apmācību laikā būs gan iespēja uzsākt, gan pabeigt vairākus projektus vienlaicīgi. Dažus no tiem būs iespēja turpināt un pilnveidot patstāvīgi. Tādā veidā potenciālam darba devējam ir iespēja iepazīties ar Jūsu praktisko pieredzi dažādu IT projektu īstenošanā un novērtēt Jūsu zināšanas.

Karjeras perspektīvas

“WEB Bootcamp” apmācību laikā ar grupām strādā profesionāli pasniedzēji, kuri māca ne tikai jaunas lietas, bet arī palīdz saprast Jūsu vājās un stiprās puses, un dod padomus, kas Jums tālāk palīdzēs praksē vai darbā. Par cik tieši Bootcamp tipa apmācības pēdējā laikā ir ļoti populāras, ierodoties pie darba devēja ar pieredzi, kuru ieguvāt šāda veida apmācībās, gūsiet lielu priekšroku intervēšanas laikā.

Tātad “WEB Bootcamp” tie ir kursi, kuru laikā Jūs pārbaudīsiet savas zināšnas IT jomā, iegūsiet vērtīgu informāciju un zināšanas WEB izstrādē. Piesakies tuvākajam “WEB Bootcamp”  mūsu mājas lapā!

 

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti