web izstrādātāja amata priekšrocības

Zini, ka vēlies strādāt lieliskajā tehnoloģiju pasaulē, bet vēl neesi izlēmis, kurā jomā un ar ko tieši nodarboties? Iespēju ir daudz un ar vienu no jomā iepazīstināsim jūs tuvāk. Pārsteidzošā web izstrādātāja pasaule.

Šajā daudzveidīgajā jomā ir daudz iespēju, un tā aptver visu, sākot no front-end izstrādātāja darba līdz tīmekļa videospēļu izstrādei, kā arī Java izstrādātāja darbam un back-end apgūšanai, turklāt izstrādātāji ir patiešām pieprasīti!

 

WEB izstrādātāji ir mākslinieki

Web izstrādātāji spēj no abstraktas idejas radīt kaut ko taustāmu. Viņi ir kā gleznotāju, mūziķu un kinematogrāfistu apvienojums ar neprātīgām tehniskām prasmēm, kas tos, kuri neprot programmēt, mulsina.

WEB izstrādātāji zina, kā izmantot Google

Google un Stack Overflow ir kā atbalsta punkts tīmekļa izstrādātājiem, un viņi zin, kā to pareizi izmantot. Viņi ir pavadījuši mēnešiem, mācoties programmēt paši, izjutuši neapmierinātību, atgriezušies pie Google, pārrakstījuši kodu, testējuši to, redzējuši, ka tas neizskatās pareizi, atgriezušies pie Google… un šis cikls turpinās… tas vien liecina, ka viņi ir kļuvuši par Google ekspertiem.

WEB izstrādātāji izmanto alternatīvus domāšanas modeļus

Web izstrādātājiem ir pilnīgi atšķirīgi domāšanas modeļi nekā tiem, kas neprogrammē. Programmējot un lietojot pavisam citu valodu, viņi spēj ieraudzīt pasauli no citas perspektīvas, kas palīdz viņiem atrisināt šķietami sarežģītas problēmas jebkurā dzīves jomā.

WEB saprot seriālos un filmās ietvertos jokus un atsauces.

Vai esat kādreiz skatījies filmu kopā ar tehniskas dabas draugu un juties kā pilnīgs svešinieks, kurš nesaprot nevienu no jokiem? Ne tā kā web izstrādātājs. Viņi saprot visas (vai gandrīz visas) IT un tehnoloģiju atsauces filmās un seriālos, un viņiem pat ir savs joku komplekts, ko jebkurā brīdī izstāstīt (lai gan viņi zina, ka tos sapratīs tikai viņu draugi programmētāji).

 

WEB izstrādātāji ir problēmu risinātāji

Viņi bieži vien no klientiem saņem sarežģītus uzdevumus un ļoti specifiskas instrukcijas. Lai gan dažiem tas varētu šķist kā murgs, viņi ir iemīļojuši izaicinājumus un priecājas par iespēju paplašināt savas prasmes un zināšanu bāzi, vienlaikus īstenojot iespaidīgu projektu. Problēmas vairs nav problēmas, bet gan izaicinājumi, kas jāpieņem un jārisina.

WEB izstrādātāji ir digitālie nomadi

Tā kā web izstrādātājam ir nepieciešams tikai portatīvais dators viņš var brīvi strādāt jebkurā pasaules malā. Viņi ne tikai var strādāt no mājām, kafejnīcas, koprades telpas vai ceļojuma laikā, bet viņiem patiesībā nav nepieciešams atrasties klienta vai pārējās komandas tuvumā, jo, ja vien viņiem ir spēcīgs interneta pieslēgums, viņi var būt ļoti mobili.

WEB izstrādātājiem ir lielas spējas mācīties

Pateicoties web izstrādātāja domāšanas veidam, viņi spēj vieglāk apgūt ne tikai citas programmēšanas valodas un ietvarstruktūras, bet arī svešvalodas, mākslas tehnikas un iegūt jaunas zināšanas jebkurā jomā, mācoties patstāvīgi.

 

WEB izstrādātājiem patīk tas, ko viņi dara!

Lielākā daļa web izstrādātāju ir ļoti laimīgi. Viņi dara to, kas viņiem sagādā prieku, un savas profesijas specifikas dēļ viņi prot pārvaldīt stresa situācijas vai citas problēmsituācijas. Patiesībā problēmsituācijas ir kaut kas, kas virza viņu darbu, un galu galā atrisināt kādas kļūmes ir liels gandarījums. Gandrīz vai kā atkarība.

 

WEB izstrādātājiem vienmēr ir darbs

Tātad web izstrādātājiem ne tikai patīk tas, ko viņi dara, bet viņi ir arī pieprasīti un nodrošināti ar darba iespējām!

Riga Coding School piedāvā 8 nedēļās iemācīties izveidot savu pirmo mājaslapu, izmantojot HTML5, CSS3, Javascript, PHP, SQL, DB. Papildus uzzināsiet arī par GIT versiju kontroli. Interesē vairāk? Ieskaties ŠEIT!

Registracija
Kontaktai