WordPress iesācējiem

WordPress tiek izmantots, lai izveidotu gandrīz trešdaļu pasaules tīmekļa lapu, sākot no personīgajām lapām un beidzot ar lielo uzņēmumu vietnēm. Tā priekšrocības ir sekojošas: to var lejupielādēt bez maksas, un pateicoties unikālajām iespējām to pielāgot, WordPress ir viens no populārākajiem pasaulē. 
Šajā rakstā mēs apskatīsim viarākas WordPress priekšrocības.

 

Elastība un pielāgošanās

WordPress sākotnēji tika paredzēts personīgo lapu izveidei vai rakstu publicēšanai, tomēr tagad tas tiek izmantots ļoti dažādiem mērķiem. Izmantojot WordPress, Jūs varat izveidot savu darba vienti, sociālo tīklu vai pat izveidot labi funkcionējošu e-veikalu. 

 

Saprotams  iesācēja līmeņa cilvēkiem

WordPress lejupielāde un darba uzstādīšana parasti aizņem dažas minūtes. Vispirms Jums būs jāizveido lietotājvārds un konts, un pēc tam varat izmantot administratora rīkus, lai sāktu veidot savas lapas izskatu un izkārtojumu. Jums  nav jāzina, kā programmēt, pietiks tikai ar pamata tehniskajām zināšanām.

 

Dažādas tēmas

WordPress ir ārkārtīgi liels tēmu direktorijs, un tas pastāvīgi paplašinās. Ja tomēr nejauši neatrodat piemērotu tēmu bezmaksas katalogā, vienmēr varat iegādāties unikālas tēmas, kuras izstrādājuši dizaineri no visas pasaules. Motīvus var apskatīt un instalēt jebkurā laikā, ja vēlaties nomainīt savas lapas izskats.

 

Spraudņi paplašina funkcijas

WordPress ir visi elementi, kas nepieciešami vienkāršas lapas izveidošanai, taču lielākā daļa vēlas izmantot unikālās funkcijas, kas vajadzīgas konkrētai lapai vai projektam – tos visus var iegādāties, lejupielādējot atbilstošus spraudņus. WordPress direktorijā Jūs atradīsit simtiem spraudņu konkrētiem uzdevumiem. Vienmēr ir arī iespēja iegādāties unikālus programmētāju izveidotus spraudņus. Spraudņus var aktivizēt un deaktivizēt atkarībā no tā, kas konkrētajā situācijā ir nepieciešams jūsu lapai.

Augsts WordPress lapu vērtējums

Ir ļoti svarīgi, lai lapa būtu viegli atrodama meklētājprogrammās. WordPress lapām ir augsta redzamība, galvenokārt pateicoties izmantotajiem atslēgvārdiem, kā arī dažādiem rīkiem un spraudņiem, kurus izmanto SEO satura optimizēšanai.

 

Pielietojamība mobilajiem tālruņiem

Arvien vairāk cilvēku izmanto tālruņus, lai ikdienā pārlūkotu internetu vai meklētu vajadzīgās lietas, tāpēc  ļoti svarīgi, lai Jūsu lapu būtu ērti apskatīt ne tikai no  datora ekrāna, bet arī mobilajā ierīcē vai planšetdatorā. WordPress spraudņi ļauj pielāgot lapu dažādiem formātiem. Turklāt šī opcija ļauj arī paaugstināt savu rangu Google meklētājā.

 

Iespēja pievienot bloga rakstus

Lai pievienotu bloga rakstu savai lapai, kas izveidota ar WordPress, tas ir ļoti vienkārši – nav nepieciešams atsevišķi izveidot jaunu lapu. Šo funkciju var viegli pievienot no jebkuras ierīces, un to var izmantot ne tikai kā bloga rakstu.

 

Draudzīga WordPress kopiena

WordPress izmanto daudzi cilvēki un uzņēmumi visā pasaulē un tā ir pulcējus ļoti lielu kopienu, kuras viedokļi ir svarīgi priekš sistēmas uzlabošanas. Turklāt, pievienojoties vietējām vai globālām kopienām, Jūs varēsiet saņemt  padomus, kā labāk izveidot savu lapu.

 

Ja domājat, ka Jums vai Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama vietne, bet nezināt, ar ko sākt, Jūs vienmēr varat sākt ar WordPress, iepazīties ar mājas lapas uzbūvi un vēlāk sākts apmācības jau nedaudz sarežģītā līmenī.

Reģistrācija
Kontakti