PYTHON programmēšanas valodas 3 popularitātes iemesli

Viens no populārākiem žurnāliem “The Economist” savā rakstā secināja, ka 2017 gadā Amerikā viena no populārākajām un Google meklētākajām programmēšanas valodām bija Python – par to interesējās divreiz vairāk cilvēku nekā par populārās zvaigznes Kim Kardashian dzīvi.

Pēdējā laikā tieši Python programmēšanas valodas popularitāte izcēlās uz citu valodu fona, tādu kā JAVA, C# un tā popularitāte tikai augs. Šajā rakstā apskatīsim galvenos Python valodas popularitātes iemeslus.

Python izmantošana datu analītikā

Pasaulē populārākās kompānijas, tādas, kā Google, Facebook, Instagram, Netflix, PayPal, Dropbox ikdienā strādā ar lielu datu apjomu, kura pārvaldīšanā izmanto Python. Šī programmēšanas valoda tiek izmantota visur, kur nepieciešama datu apstrāde, analīze – piemēram, finanšu jomā vai mākslīgajā intelektā. Virtuālo datu apjoms mūsdienās palielinās vairākās jomās, pie tam arvien vairāk organizācijas izmanto iespēju pārvaldīt šos datus, tāpēc tieši universālā Python valoda vēl ilgi būs viena no izmantotākajām valodām pasaulē.

Python apmācības

Python valodas popularitātes palielināšanās rezultātā, arvien lielāka daļa programmētāju izvēlas mācīties tieši šo valodu un izmantot to ikdienā. Arī universitātēs tieši Python valoda arvien biežāk tiek iekļauta obligāto programmēšanas valodu sarakstā. Par to interesējas pat bērni, jo tieši “Minecraft” spēlē tiek izmantota Python valoda.

Atvērtais kods un Python biedrības pieejamība

Python ir vēl viena priekšrocība – šī programmēšanas valoda ir pieejama visiem. Python ir daudz dažādi instrumenti, kas tiek izmantoti dažādās jomās, tas nozīmē, ka nav nepieciešams tērēt laiku uz garu kodu rakstīšanu. Bet, ja tomēr rodas jautājumi un problēmsituācijas, Python ir viena no lielākajām biedrībām internetā, kur var smelties pieredzi un atbildes uz visiem jautājumiem.

Tu noteikti esi sapratis, ka Python programmēšanas valodas popularitāte turpinās augt un tieši tāpēc tā kļūst par vienu no pieprasītākajām valodām, kuru ir vērts mācīties un izmantot ikdienas darbā.

KAS NOTIEK MŪSU SKOLĀ?

Reģistrācija
Kontakti