CREATIVE.GS

Šodien rakstīsim par Rīgas Programmēšanas skolas sadarbības partneri “Creative.GS”, kura CTO Edgars Zvirgzds dalīsies savās pārdomās par esošo situāciju IT darba tirgū un novērtēs savu pieredzi piesaistot mūsu absolventu Kristapu darba attiecībās.

“IT darba tirgū pieprasījums pēc veikt-spējīga darba spēka ir lielāks nekā piedāvājums. Pastāv visai liela konkurence starp vietējiem un ārzemju uzņēmumiem par šo darbaspēku.”

Lielāka daļa IT sfērā strādājošie uzņēmumi akcentē to, ka potenciālajos darbiniekos novērtē tieši praktiskās zināšanas un praktisko pieredzi. To pašu pamato arī Edgars: “Akadēmiski iegūtā augstākā izglītība ir papildus bonuss. Priekšroku dodam praktiskām zināšanām, pieredzei, portfolio un tam no kādas vides nāk konkrētais censonis. Piemēram, kandidāti, kuri gājuši cauri jau lielāku IT uzņēmumu dzīves skolai, ir sistemātiski un vieglāk integrējami uzņēmumos ar atstrādātiem izstrādes paterniem.

Par iespēju  piedalīties sadarbībā ar Riga Coding School, kompānijas Creative.gs  pārstāvis min: “Meklējām mērķtiecīgus, jaunus kandidātus, kuri būtu izrādījuši vēlmi apgūt šo nozari. Riga Coding School palīdz šos kandidātus ievirzīt pareizajā virzienā.”

Mūsu pasniedzēji pakārto kursu, lai maksimāli sniegtu praktisko pieredzi konkrētu programmēšanas valodu izzināšanā, vai tā būtu C# vai JAVA valoda un to pielietojums, vai WEB izstrādes pamati. Ikvienā no kursiem pastāv gan teorētiskā bāze, gan praktiskie uzdevumi. Tāpēc mums it īpaši ir liels prieks dzirdēt atsauksmes no mūsu sadarbības partneriem, ka zināšanas, kuras ir iegūtas Riga Coding School, ļoti noder un palīdz kandidātiem praksē vai darbā konkrētajā uzņēmumā. Pats galvenais ir “iet un darīt”

Uzskatu, ka jebkurš ar pareizu attieksmi pret sevi, savu attīstības vīziju, var sasniegt sev vēlamo rezultātu. Un vislabākais veids kā kļūt par teicamu speciālisti, ir patiesībā iet un par to strādāt. Ja “entry level” pozīcija ir pārāk augsts uzstādījums, sāc ar mazumiņu.” 

*materiāls saskaņots ar uzņēmumu

Registracija
Kontaktai