DAINIS

Vēlamies dalīties ar mūsu absolventa Daiņa atsauksmēm par mācību procesu Rīgas Programmēšanas skolā un par veiksmīgi iegūto darba vietu uzņēmumā On The Map Marketing.

Kāpēc cilvēki ar vien vairāk pievērš savu uzmanību IT jomai? Kas ir  būtiskākais šajā jomā, kas dod tai priekšroku un liek veltīt daudz laika apmācībām, mainīt uzskatus un, var būt, arī savus ieradumus? Nav noslēpums, ka IT joma ir viena no pieprasītākajām, strauji attīstošākajām jomām, kas lielākā mērā diktē nosacījumus citās jomās. Tomēr liela nozīme IT sfērai ir tā, ka tā cilvēkam dota iespēja radīt. Radīt kaut ko jaunu priekš sevis un priekš citiem. Ar dažādu tehnoloģiju palīdzību spēt radīt visiem nepieciešamas, ērtas, daudz funkcionalas lietas.
Līdz ar to, izvēloties pievērst savu uzmanību un veltīt savu laiku apmācībām, mūsu skolas absolvents Dainis izvēlējas iespēju radīt kaut ko noderīgu, mūsdienīgu priekš visiem. 

Par savu izvēli mācīties IT, kā arī par savi iepriekšējo pieredzi, viņš stāsta:Pirms iestāšanās RCS nebija nekādas nopietnas pieredzes web izstrādē. Biju mazliet iepazinies ar HTML/CSS pamatiem, bet tas arī viss. RCS sniedza labu ieskatu web izstrādes pasaulē.” 

Ar savu apņēmību un nopietnu pieeju iegūt jaunas zināšanas WEB izstrādē, Dainis izgāja intensīvu kursu- WEB Bootcamp, kurā gan nostiprināja jau pašmācību ceļā iegūtās zināšānas HTML un CSS, gan iemācījās jaunas lietas, kas tālāk noderēja jaunajā darba vietā. Par saviem iespaidiem par kursu, Dainis dalās: “Vissvairāk patika draudzīgie studiju biedri, kā arī pasniedzējs (Valdis Saulespurēns), kas vienmēr mācēja visu uzskatāmi paskaidrot, un rūpējās, lai mēs visu 100% saprotam. Intensitātes dēļ prasijās vairāk nodarbību, kurās apskatām populārākās bibliotēkas (Bootstrap un React), un protams, jāpalielina mājasdarbu apjoms un sarežģītība. :)” 

Pabeidzot apmācības Riga Coding School, pateicoties savam entuziasmam, iegūtām zināšanām, vēlmi tālāk attīstīties un mācīties jaunas lietas, Dainis ātri ieguva darbu On the map marketing, no sākuma izejot trīs mēnešu praksi. Kuras laikā viņam tika doti uzdevumiun projekti, atbilstoši viņa zināšanām.Par to, kā tagad Dainim klājas darba vietā, viņš stāsta: “ Strādāju superīgā kolektīva, kas atbalsta un pamāca mani. Nodarbojos ar web izstrādi, mājas lapu izveidi.” 

Cilvēkiem, kuri šaubās vai ir vērts mēģināt pievērst savu uzmanību IT sfērai, Dainis novēl: Nebaidīties spert pirmo soli un neskatīties atpakaļ!”

*materiāls ir saskaņots ar RCS absolventu un uzņēmumu

 

Registracija
Kontaktai