DZINTARS

Šoreiz vēlamies padalīties ar mūsu absolventa Dzintara pieredzi par apmācībām Rīgas Programmēšanas skolā un iespaidiem pēc darba uzsākšanas uzņēmumā BrandBox.  


Mūsdienās, jaunieši arvien biežāk pievērš savu uzmanību IT sfērai, jo tā ir ļoti daudzpusīga un  piedāvā plašas perspektīvas. Mūsu skolas absolvents Dzintars arī ir izvēlējis IT jomu, un pabeidzot apmācības, nešaubījās, ka tas bija tā vērts.  

Kāda viņam bija pieredze pirms viņš iestājās Riga Coding School, Dzintars stāsta: Pirms iestājos RCS biju nedaudz mācījies HTML un CSS pamatus Internetā, bet daudzas lietas palika neskaidras, un šķita, ka ir vajadzīga vēl kāda papildus iesaiste, kā , piemēram, kursi.” 

Izvēlēties IT jomu, un būt par tās neatņemamo sastāvdaļu nozīmē nepārtraukti attīstīties, mācīties, realizēt savus un citu cilvēku sapņus, palīdzēt veidot iespaidīgus projektus, kas palīdz padarīt dzīvi arvien ērtāku un modernāku. 

Dzintars arī ir jauns, perspektīvs puisis, ar konkrētiem mērķis, un vēlmi nepārtraukti attīstīties, par to, kāpēc viņš deva priekšroku tieši programmēšanai, viņš dalās: Izvēlējos programmēšanu, jo šī sfēra ir ļoti pieprasīta, un visu laiku attīstas. Ir daudz ko apgūt, un ir dažādas tehnoloģijas no kurām izvēlēties. Man patīk, ka, ja vēlies, tad vienmēr ir ko mācīties un apgūt, un ir arī dažādība programmēšanā – frontend, backend, un ir arī dažādi frameworks, kurus var apgūt.”

Uzsākot mācīties kaut ko jaunu, galvenais ir izvēlēties pareizu variantu, kā to darīt, kur, un neaizmirst kādam nolūkam tas viss tiek darīts. Un protams, ir jārēķinās ar to, ka būs viegli momenti, un tādi, kas liks iespringt. Par savām emocijām, un pieredzi, ko Dzintars ieguva, mācoties Riga Coding School viņš stāsta: “Visgrūtākais mācībās bija pildīt mājasdarbus, kur nācās iegūtās zināšanas pielietot praksē. Protams, ka visgrūtākais arī ir visnotaļ noderīgs. Vislabākais WEb izstrādes kursā bija pati vide, kurā mēs pavadījām apmācības. Bija tiešām motivācija doties uz kursiem un mācīties. Pasniedzējs ļoti interesanti pasniedza kursu, kā arī bija ļoti forši pavadīt laiku ar pārējiem kursantiem – apspriežot mīļākās tēmas starpbrīžos, un kopā pavadot laiku mācību procesā.” 

Pabeidzot apmācības, Dzintars sekmīgi uzsāka darbu BrandBox, kā Junior programmētājs, un turpina sekmīgi  attīstīt savas iegūtās zināšanas. Par to, kā iegūtās zināšanas noder viņam darba vietā, Dzintars stāsta: “RCS iegūtās zināšanas no sākuma noderēja kā ļoti labs pamats programmēšanā. Ņemot šīs zināšanas par pamatu, var augt un attīstīties, un apgūt arvien sarežģītākas tēmas programmēšanā. Mācoties RCS, kursants iegūst gan ļoti stabilu pamatu, gan arī ļoti noderīgu informāciju, kura ir aktuāla tagad un tuvākajā nākotnē.

Pozitīvas pārmaiņas dzīvē ar jebkuru no mums var notik, ja vien to ļoti gribās un ir izvirzīti pareizi mērķi. Dzintas, kā cilvēks, kurš nesen ir pabeidzis WEB izstrādes kursu, un pateicoties savai mērktiecībai, ātri ieguva darbu IT uzņēmumā, iesaka: tas noteikti ir vērts, ja prātā ir šāda doma. Vienkārši ir jāatrod motivācija, jāpiesakās kursiem, un jāuzsāk mācības.”  

*materiāls ir saskaņots ar RCS absolventu un uzņēmumu

 

Registracija
Kontaktai