LORENS

Šoreiz vēlamies padalīties ar mūsu absolventa Lorena pieredzi par apmācībām Rīgas Programmēšanas skolā un iespaidiem pēc darba uzsākšanas uzņēmumā Magebit.  

Lielākā daļa no kursantiem, kas nāk uz Riga Coding School iegūt zināšanas programmēšanā un vēlāk saistīt savu dzīvi ar IT jomu, ir tie cilvēki, kuriem ir neliela pieredze programmēšanā, vai tie, kuri nekad nav saskārušies ar programmēšanas valodām, bet vēlas paplašināt savu zināšanu loku. 

Mūsu skolas absolventam Lorensam iepriekšējā pieredze programmēšānā bija minimāla, bet motivācija un vēlme mainīt savu karjeru visai liela. Kā Lorens izvēlējās apgūt programmēšanas pamatus un, kādā veidā viņš nonāca Riga Coding School, viņš stāsta: “Pirms iestājos RCS nedaudz programmēju universitātē un pašmācības ceļā biju apskatījis web izstrādi. Doma par to, ka savu karjeru vēlos saistīt ar programmēšanu radās nesen. Liela neziņa bija par īsto sfēru izvēli, jo programmēšanas pasaule ir ļoti plaša un pastāvīgi attīstās.  Īstajā laikā un vietā pamanīju RCS reklāmu par Web izstrādi, ilgi nedomādams – pieteicos.”

Kad ir izvēlēts virziens, kuru gribi apgūt, un, ja tas ir kaut kas jauns un līdz šim īsti neizpētīts – ir jāsaprot, ka vajadzēs veltīt daudz uzmanības un laika mācībām. IT nozarē ir vajadzīga izturība, neatlaidība un vēlme nepārtraukti mācīties un meklēt informāciju, lai zinātu sfēras jaunākās tendences. Apmācības Riga Coding School ir kā pirmais, svarīgais solis tiem, kuri vēlas uzsākt savu karjeru IT jomā. 

Kādi bija Lorena iespaidi par apmācību laiku un pasniedzējiem, viņš dalās: “Pati mācību viela nelikās grūta un sarežģīta, jo biju nācis ar lielu motivāciju un skaidru vīziju par to, pēc kā esmu ieradies. RCS sniegtās zināšanas ir pamats stabilai programmēšanas vides apguvei. Labākais noteikti bija kursa piesātinātais materiāls un pasniedzējs, kas īsā laika posmā iemācīja un apskaidroja Web izstrādē pielietojamās valodas, tehnoloģijas un tendences.”

Visiem labi zināms, ka teorijas apgūšana un vienkāršu uzdevumu pildīšana nav vienīgais veids, kas palīdzēs sekmīgi pilnveidoties un kļūt par labu speciālistu. Ir labi, ja pēc apmācību beigām izdodas atrast  praksi vai darba vietu, kas nostiprina iegūtās zināšanas un apstiprina to, ka gūtās zināšanas nav veltīgas. Par saviem iespaidiem IT speciālista karjeras uzsākšanā, Lorens stāsta: “Pēc RCS absolvēšanas un pašaizliedzīga darba meklējumiem esmu sekmīgi mainījis karjeru. Jaunajā darba vietā strādāju par Web izstrādātāju, katra diena ir kā jauns izaicinājums. Esmu īstajā vietā – man patīk izaicinājumi.” 

 

*materiāls ir saskaņots ar RCS absolventu un uzņēmumu

Registracija
Kontaktai