Kas ir NO-CODE kustība?

WORK [IT] Iesildīšanās pasākums -praktiski padomi profesionālajai attīstībai IT nozarē 🔥

2022.gada 21. septembrī norisinājās seminārs par to kas ir NO-CODE kustība un kāpēc tā paliek arvien populārāka? Kā realizēt savas idejas un izveidot dažādus risinājumus, neizmantojot programmēšanas valodas, bet strādājot ar no-code rīkiem.
 
Ļoti daudz, ko mēs ikdienā darām, darbina kods. Neatkarīgi no tā, vai mēs pārbaudām savus bankas kontus, vai sociālajos tīklos spiežam “patīk” draugu fotogrāfijām, programmēšana ir tas, kas padara visas šīs darbības iespējamas.
Taču telpa, kurā varēja pārvietoties tikai izstrādātāji un programmēšanas prasmju pārzinātāji, tagad ir pieejama ikvienam. No-code kustība ir likvidējusi šķēršļus, kas ir saistīti ar programmēšanas valodu zināšanām, ļaujot ikvienam īstenot savas idejas.💡
 
👨‍💻Semināra lektors - Kārlis Kivlenieks
 
✅Baltic No-Coders līdzdibinātājs un Glide vēstnieks.
✅Pasniedz dažādus no-code kursus Latvijas Universitātē.
✅Ar No-Code palīdzību Kārlis ir realizējis idejas gan sev, gan palīdz tās realizēt klientiem, gan pielieto šīs zināšanas dažādu risinājumu izstrādei savā darbā.
✅On Deck programmas laikā izveidoja “Meet Ollie” aplikāciju, ko Glide uzņēmuma vadītājs atzina par labāko Glide lietotni programmas laikā.
 
Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai