3 iemesli apgūt WEB dizainu (UX/UI) kopā ar Riga Coding School

Esi domājis par karjeras maiņu? Tad Tev noteikti vajadzētu apsvērt Web dizainu UX/UI!

UX/UI dizains ir kļuvis par būtisku funkciju jaunajā darba pasaulē. Tas ir aizraujošs un pastāvīgi mainīgs karjeras virziens. Tas kļūst par vienu no vispopulārākajām profesijām. Pieaug arī pats pieprasījums pēc UX/UI dizaineriem. Saskaņā ar LinkedIn pētījumu, UX dizains ir viena no piecām pieprasītākajām prasmēm!

photo-of-woman-using-her-laptop-ux/ui-web-design

 

Riga CODING School mēs piedāvājam UX/UI dizaina kursus, kas paredzēti pieaugušajiem, kuri vēlas mainīt karjeru. Lai apgūtu šo kursu, Tev nav nepieciešamas nekādas iepriekšējās zināšanas IT sfērā. Tu vari būt celtnieks, skolotājs, kosmetologs u.t.t., un tāpat apmeklēt mūsu kursus!

 

Pastāv daudz UX/UI dizaina kursu, bet kas padara Riga CODING School kursus par labākajiem?

 

Šeit ir 3 iemesli, kāpēc studēt WEB dizainu UX/UI Riga CODING skolā:

1. Kursa saturs

Mūsu UX/UI dizaina kursa materiālus ir veidojuši eksperti, un tas tiek regulāri atjaunināts, lai atspoguļotu pašreizējās nozares tendences! Mūsu pasniedzēji, kas veido kursa saturu, ir UX/UI dizaina profesionāļi, kas strādā pašā nozarē.

Apmeklējot UX/UI dizaina kursu, Tev būs iespēja:

  • uzzināt UX/UI dizaina profesionāļa principus;
  • apgūt lietotāja interfeisa (UI) anatomijas pamatus;
  • apgūt, kā veikt lietotāju pieredzes (UX) izpēti, un analizēt iegūtos rezultātus;
  • iemācīties, kā izveidot ekrāna dizaina maketus un padarīt tos atsaucīgus
  • uzzināt, kā strādāt ar Adobe XD vai Figma, Adobe Photoshop un Adobe Illustrator
  • izveidot gala projektu, lai demonstrētu savas jaunās profesionālās prasmes

Visi mūsu kursi notiek tiešsaistē un reālajā laikā! Mēs vēlamies, lai mūsu nodarbības būtu interaktīvas un sniegtu Tev vislabāko iespējamo izglītību!

photo-of-girl-watching-through-imac-web-design-ux-ui

 

2. Karjeras centrs

Kamēr apgūsi WEB dizaina kursus, Tev būs pieeja Riga Coding School Karjeras centra pakalpojumiem bez papildus maksas. Mēs ļoti iesakām to izmantot savā labā. Mēs sniedzam karjeras konsultācijas, padomus CV sagatavošanai un palīdzību darbā ar tādām platformām kā LinkedIn. Mēs arī veiksim izmēģinājuma intervijas, lai palīdzētu Tev sagatavoties un sasniegt panākumus jau reālajā intervijā par savu sapņu WEB dizaina UX/UI darbu.

3. Darba iespējas

Tātad Tu esi pabeidzis UX/UI kursu un tagad domā, ko tālāk? Riga CODING School galvenais mērķis ir veiksmīga visu mūsu studentu nodarbinātība. Mēs cītīgi strādājam, lai izveidotu partnerattiecības ar uzņēmumiem, kuri pašlaik meklē darbiniekus no mūsu kursu tematiskajām jomām. Daži no mūsu pašreizējiem partneruzņēmumiem ir BrandBox Digital, Mintos, Magebit, Cognizant un daudzi citi. Pateicoties tam, mums ir veiksmīga absolventu darbā iekārtošana partneruzņēmumos, kas ir ekskluzīvi CODING School!

 

Vai vēlies uzzināt vairāk par savas karjeras sākšanu UX/UI dizaina jomā? Tad spied ŠEIT

Registracija
Kontaktai