6 mīti par tīmekļa vietņu veidošanu

Vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešama jauna tīmekļa vietne? Ja tā, iespējams, jūs meklējat optimālāko risinājumu, bet, tā kā katrs pauž savu viedokli, ir grūti atšķirt patiesību no mītiem. Šajā rakstā atklāsim visbiežāk sastopamos mītus, lai palīdzētu jums atrast pareizās atbildes.

 

Bezmaksas tīmekļa vietņu veidotāji ir lētāki un tikpat labi kā tīmekļa izstrādātāja nolīgšana

Jā, bezmaksas tīmekļa vietņu veidotāji ir ļoti praktiski, tomēr, iedziļinoties, jūs sapratīsiet, ka bezmaksas funkcijas ir ļoti ierobežotas, un, ja vēlaties izveidot “īstu” tīmekļa vietni, šie konstruktori vairs nav īsti “bezmaksas”. Nereti par “bezmaksas” tīmekļa vietņu konstruktoru ir jāmaksā vairāk nekā par profesionālu tīmekļa izstrādātāju.

 

Tiklīdz tīmekļa vietne ir izveidota, darbs būs pabeigts

Šis mīts pastāv jau gadiem ilgi, domājot, ka var izveidot tīmekļa vietni un to nekādā veidā nevajadzēs rediģēt. Tomēr, ja vēlaties, lai jūsu tīmekļa vietne būtu lietojama un aktuāla, tai būs nepieciešama pastāvīga uzmanība, uzlabojumi, modifikācijas un atjauninājumi. Un tas viss pat nedomājot par tipiskām tīmekļa vietņu problēmām, piemēram, kiberdrošību vai problēmu novēršanu.

Komerciālās tīmekļa vietnes ir dārgas

Ne vienmēr. Programmēšanas izmaksas būs atkarīgas no jūsu vietnes sarežģītības. Varbūt jūsu uzņēmumam vispār nav nepieciešami sarežģīti risinājumi. Turklāt jūs vienmēr varat atrast lētākus risinājumus, ja finanses jums ir ļoti svarīgas, pat uzņēmējdarbības sākumā.

 

Daudz satura padara tīmekļa vietnes pievilcīgākas

Protams, ir ļoti svarīgi, lai jūsu tīmekļa vietnē būtu saturs. Tomēr ir jānošķir kvalitāte un kvantitāte. Ja katru lapu piepildīsiet ar nevajadzīgu un nebūtisku saturu, tas tikai atbaidīs lietotājus, savukārt tīmekļa vietne, kurā ir maz informācijas, bet kas veidota skaidrā un viegli saprotamā struktūrā, liks viņiem palikt.

 

Pirms tīmekļa vietnes izveides nav nepieciešams saturs

Patiešām, programmētājs var izveidot tīmekļa vietni bez jebkāda satura, tomēr viņam joprojām būs nepieciešams pārskats par nepieciešamajām lapām. Ja programmētājs izveido tīmekļa vietni, iepriekš nesagatavojot tekstus, viņš izmanto “lorem ipsum” kā vietturus. Tāpēc, kad tīmekļa vietne būs pabeigta un tekstu autoram būs jāpievieno saturs, viņš būs ierobežots rakstzīmju, rindkopu vai pat attēlu skaita ziņā. Tāpēc ir svarīgi vispirms padomāt par saturu un tikai pēc tam ap to veidot tīmekļa vietni un tās dizainu.

Nav nepieciešams pielāgot vietni mobilajiem tālruņiem

Šis uzskats joprojām ir ļoti izplatīts, lai gan 60 % tīmekļa meklēšanas darbību tagad tiek veiktas ar tālruni. Daudzas tīmekļa vietnes mūsdienās joprojām nav pielāgotas šim atšķirīgajam formātam, un tā ir kļūda, jo 91,7 % tālruņu lietotāju pamet tīmekļa vietni, ja tā nav pielāgota viņu ierīcei. Tomēr tā nav vienīgā problēma, arī Google meklēšanas algoritms samazinās jūsu vietu reitingā, ja nenodrošināsiet tīmekļa vietnes pielāgošanu mobilajām ierīcēm.

 

Mēs ceram, ka iepriekš sniegtā informācija jums būs noderīga un jūs izveidosiet ērtu, informatīvu un apmeklētu tīmekļa vietni! Ja vēlaties iemācīties kā pašam izveidot savu mājaslapu vai kļūt par web izstrādātāju un veidot lieliskas tīmekļa vietnes uzņēmumiem, Riga Coding School piedāvā pilna apjoma web izstrādes kursu, kas palīdzēs jums to paveikt dažu nedēļu laikā! Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet šeit.

 

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai