Riga Coding School sadarbība Magebit Bootcamp organizēšanā

Riga Coding School palīdz ne tikai pārkvalificēties uz IT jomu, bet arī izstrādā un pasniedz individuālās apmācības uzņēmumu komandām un organizē jauno speciālistu apmācības jeb akadēmijas, bootcamp. Šoreiz vēlamies dalīties stāstā par to kā tapa Magebit Bootcamp sadarbībā ar Riga Coding School.

Par to kā radās ideja organizēt Bootcamp stāsta Margarita Magebit COO “Kā uzņēmums mēs bieži piedalamies dažādās labdarības akcijās, paši arī rīkojam dažādus labdarības pasākumus un katru gadu mums ir sociālie mērķi. Šogad viens no mērķiem bija dot atpakaļ sabiedrībai ne tikai finanšu ziņā, bet arī zināšanu, iemaņu ziņā. Tā arī radās šī ideja rīkot Bootcamp, kas palīdzēs IT iesācējiem labāk orientēties IT pasaulē, kā arī dabūt foršas karjeras iespējas un protams arī zināšanas.”

Apmācību programma bija intensīva – 4 nedēļas, 20 dienas, katrā dienā 3 stundas teorija un 5 stundas praktiskie uzdevumi komandās. Fokuss tika likts gan uz front-end gan back-end tehnoloģijām, tādām kā HTML, CSS, Javascript u.c.

Riga Coding School kopā ar Magebit pārstāvjiem un speciālistiem veidoja programmu un arī pasniedza lekcijas, prakstiskās nodarbības. Galvenais mērķis bija sniegt studentiem praktiskas iemaņas e-komercijas jomā. Dalībniekiem tika sniegtas nepieciešamās zināšanas, lai sāktu karjeru web izstrādē. Tika ietvertas arī noderīgas lekcijas, ko vadīja Magebit speciālisti – piemēram HR pārstāvji stāstīja kā sastādīt labu CV, kā sagatavoties intervijām un jaunie speciālisti dalījās ar savu pieredzi. 

Pēc 4 nedēļu intensīvām apmācībām vairāk nekā 20 programmētāji ir veiksmīgi pabeiguši Bootcamp. Daži no absolventiem turpina darbu Magebit, savukārt, pārējie attīsta savas prasmes un zināšanas kā jaunie web izstrādātāji.

Šis bija lielisks sadarbības projekts, kura ietvaros arī mēs, Riga Coding School, varējām palīdzēt attīstīties jaunajiem speciālstiem. Vēlamies teikt paldies Magebit komandai par uzticību un sadarbību! Citējot Magebit pārstāvi “Riga Coding School mēs izvēlējāmies uzreiz. Nekādu šaubu mums nebija, jo iepriekš arī sadarbojāmies un bija ļoti patīkami sadarboties atkal.”

 

Registracija
Kontaktai