4 darba iespējas, ja pārzinat DATU ANALĪTIKU

Pēdējos gados ir pieaudzis pieprasījums pēc DATU ANALĪTIKAS speciālistiem. Daudzi lieli uzņēmumi meklē cilvēkus, kuri saprot un prot analizēt un pārvaldīt milzīgus datu apjomus. Mēs vēlamies dalīties ar 4 darbavietām, kurās jūs varētu strādāt, pārzinot DATU ANALĪTIKU.

 

Datu bāzu arhitekts:

Šī persona ir atbildīga par sistēmu izstrādi, lai pārvaldītu lielus datu apjomus. Tomēr tā ir tikai viena darba daļa. Datu bāzu arhitektiem būs arī jāuztur šīs sistēmas, nodrošinot, ka tās ir atjauninātas atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām un darbojas nevainojami.

Šī persona ir ļoti svarīga uzņēmumam, jo tā veicina uzņēmuma attīstību. Vispiemērotākā persona šim darbam ir rūpīgs cilvēks, kurš nebaidās domāt ārpus rāmjiem un kuram piemīt radošums, lai palīdzētu risināt dažādas problēmas.

 

 

Informācijas drošības analītiķis:

Ja jūs interesē tiešsaistes drošības tēmas un inovācijas un jums patīk risināt problēmas, šis darbs varētu būt piemērots tieši jums.

Mūsdienās virtuālā pasaule ir pilna ar personisku un sensitīvu informāciju, un ir svarīgāk nekā jebkad agrāk atrast veidus, kā to aizsargāt. Tieši to dara informācijas drošības analītiķis. Jums būs jāizvērtē iespējamie riski un jāizstrādā veidi, kā no tiem aizsargāties. Šķiet, ka tuvākajā nākotnē būs liels pieprasījums pēc šādiem speciālistiem.

 

Dokumentu pārvaldības speciālists:

Šī persona izstrādā un pārvalda sistēmas, kas nodrošina virtuālo datu un informācijas uzglabāšanu, šķirošanu, pārvaldību un, ja nepieciešams, pareizu iznīcināšanu. Uzņēmumam augot, šai personai ir jāpielāgo visas sistēmas pieaugošajam datu apjomam un jānodrošina, lai visi digitālie dokumenti atbilstu juridiskajām prasībām.

Turklāt dokumentu pārvaldības speciālists palīdz kolēģiem novērst sistēmas kļūdas un trūkumus, lai nodrošinātu vienmērīgu visa uzņēmuma darbību.

 

Biznesa inteliģences analītiķis:

Tā kā virtuālajā telpā ir pieejams bezgalīgs informācijas apjoms, daudzos uzņēmumos arvien biežāk ir vajadzīgi cilvēki, kas spēj orientēties šajā informācijas pārpilnībā un atrast tieši to, kas visvairāk nepieciešams, lai padarītu uzņēmumu ļoti efektīvu.

Šādam speciālistam jābūt komunikablam, jo viens no viņa pienākumiem būs vienkāršā valodā izskaidrot sarežģītu informāciju kolēģiem.

 

 

 

Tātad, kā redzat, nepieciešamība pārvaldīt lielus datu apjomus pieaug un turpinās pieaugt, tāpēc, ja pārzini datu analītiku, vienmēr varēsi viegli atrast darbu un pats izvēlēties sev tīkamāko jomu.

Vai vēlaties studēt DATU ANALĪZI? Spiediet ŠEIT, lai uzzinātu vairāk.

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai