Dāvana HR speciālistiem- WEB IZSTRĀDES PAMATI: ATSAUKSMES

Šajā pavasarī Rīga Coding School izveidotais Karjeras maiņas centrs saviem partneru uzņēmumiem pasniedza neparastu dāvanu – Web izstrādes programmēšanas pamatu apmācības personāla atlases speciālistiem.  Dāvanas galvenā ideja sniegt cilvēkresursu profesionāļiem vairāk IT zināšanas, lai viņi varētu vieglāk un efektīvāk izvēlēties IT speciālistus.  Apmācības jau ir pusē un dalībnieki piekrita dalīties savos iespaidos ar mums.

 

Novērtēja lektora kompetenci

Apmācību dalībnieki bija īpaši apmierināti ar apmācību pasniedzēju: ” Esmu patīkami pārsteigta par lektora iesaisti un prasmi pastāstīt par lietām vienkāršā bet saprotamā veidā visiem”, sacīja apmācību dalībniece.

Vēl vairāki dalībnieki uzsvēra, ka atmosfēra grupā ir draudzīga un atbalstoša un ļoti palīdz lektora ieinteresētība. Soli pa solim apgūstot jaunas lietas, tās nešķiet tik sarežģītas un kļūst arvien interesantākas.

 

 

Aizrauj programmēšana

Varbūt visnegaidītāk bija dzirdēt, ka personāla speciālistus aizrauj programmēšana.  Luīze no Scandiweb atklāj:” Noteikti neticēju, ka jau pirmajā lekcijā sāksim paši darboties ar kodu, pietam ļoti veiksmīgi. Ja seko līdzi un patiešām pieraksta galvenās lietas, tad veiksmīgi vari turpināt darboties tālāk. Teorija un praktiskie darbi ir labā balansā. Kad bija pienākušas lekcijas beigas, es turpināju savu vakaru ar interneta forumiem kuros iemācījos vēl papildus lietas gan par HTML, gan CSS. Tas noteikti man lika saprast, ka programmēšana mani ir ieinteresējusi!”

Labāk saproti kandidātus

Apmācību dalībnieki novērtē, ka apmācību laikā iegūtās zināšanas un prasmes palīdzēs IT speciālistu atlasē : ” Manuprāt šis ir lielisks veids kā mums – vienas jomas profesionāļiem – padziļināt savas zināšanas un izpratni par IT nozares speciālistu darbu un pienākumiem, kā arī apmainīties ar  viedokļiem, personīgo pieredzi un domām par IT nozari kopumā. Prakstiskās zināšanas noteikti būs ievērības cienīgs ieguvums, lai turpmāk veiksmīgāk varētu veikt IT nozares speciālistu personāla atlasi jau citā līmenī izvērtējot, piemēram, tehnisko uzdevumu izpildi vai iepriekš uzkrāto pieredzi IT jomā” – norāda Ilze no Draugiem Group.

 

Mēs esam gandarīti, ka dalībnieki jūtas labi un apmācības ir vērtīgas un dažiem ir radusies dziļāka interese par programmēšanu un varbūt pat pārkvalifikāciju. 

Apmācībās piedalās 17 uzņēmumu pārstāvji.

 

 

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai