Iepazīsti pasniedzēju - Austris Otersons - Andersons

Lepojamies ar katru lektoru, kas ir daļa no Riga Coding School komandas, un vēlamies arī jūs nedaudz vairāk iepazīstināt ar mūsu pasniedzējiem. Austris Otersons-Andersons pasniedz WEB izstrādes kursu. 

 

1. Kā Tu uzsāki sav karjeru IT jomā?

Jau bērnībā biju aizrauts ar video spēlēm un vienmēr prātoju – kā tās top.
Tad 15 gadu vecumā atradu Youtube pamācību kā uztaisīt vienkāršu teksta spēli (text adventure game) un kopš tā laika turpinu papildināt savas programēšanas prasmes.

 

2. Viena diena Tavā darba dienā.

Šobrīd strādāju tikai Riga Coding School un paralēli studēju spēļu izstrādi augstskolā. Ikdienā gatavojos nodarbībām, studēju, pildu mājasdarbus.

 

3. Kādu padomu tu sniegtu cilvēkiem, kas vēlas apgūt IT?

Būs daudz brīži, kad nekas nestrādā kā gribētos un tas var būt demotivējoši. Liela pacietība palīdz ar šo un, manuprāt, labākais veids kā trenēt pacietību ir caur meditāciju.

 

4. Galvenās prasmes, ko dalībnieki iemācīsies apmeklējot Tavus kursus un kas noderēs šī brīža darba tirgū?

Teorija ir viena sastāvdaļa veiksmīgai mācību pieredzei, bet praktiskie darbi ir ļoti būtiski un tāpēc katrā nodarbībā mēģinu uzdot praktisko uzdevumu. Manos kursos dalībnieki iemācīsies pielietot pamata prasmes, kuras ir nepieciešamas, lai iegūtu junior pozīciju kādā darbā, bet katra stunda, ko katrs ieliek ārpus nodarbībām palielinās šīs iespējas.

 

5. Kas Tevi visvairāk uzrunā pasniedzēja darbā?

Man vienmēr ir paticis mācīt – brālēnu un māsīcu un visi ir teikuši, ka man padodās labi paskaidrot pat sarežģītas tēmas.

 
Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai