Iepazīsti pasniedzēju - Marija Šilinska

Lepojamies ar katru lektoru, kas ir daļa no Riga Coding School komandas, un vēlamies arī jūs nedaudz vairāk iepazīstināt ar mūsu pasniedzējiem. Marija Šilinska pasniedz WEB dizaina UX/UI kursu

1. Kā Tu uzsāki sav karjeru IT jomā?

IT nozarē sāku strādāt jau bakalaura studiju laikā, kuru laikā ieguvu Bakalaura grādu Datordizainā. Pēc tam devos uz maģistra studijām Vadības informācijas sistēmās. Papildus vēl esmu studējusi Dānijā Tehnoloģijas un Dizainu un Dizaina pedagoģiju,  Projektu vadību, Agile. Šobrīd IT nozarē starptautiskajos uzņēmumos. Nodarbojos ar komplekso informācijas sistēmu grafiskā interfeisa izstrādi.

2. Viena diena Tavā darba dienā.

Ikdienišķā darba diena būtu šāda- pārbaudīt e-pastu, tiešsaistes tikšanās ar kolēģiem un klientiem, stratēģiju apspriešana, izpētes darbs, dizaina izstrāde, rezultātu prezentēšana, komunikācija ar izstrādātājiem. Kā arī visam pa vidu apmācības un dalīšanas ar pieredzi.

3. Kādu padomu tu sniegtu cilvēkiem, kas vēlas apgūt IT?  

Būtiski ir saprast Agile principus un DevOps pieejas. Tālāk jau viss atkarīgs no paša spēkiem un motivācijas.

4. Galvenās prasmes, ko dalībnieki iemācīsies apmeklējot Tavus kursus un kas noderēs šī brīža darba tirgū?  

Studenti gūst priekšstatu par plašu Lietotāja Pieredzes dizaina nozari un nepieciešamajām kompetencēm. Kursa ietvaros ir arī praktiskie darbi, kas palīdz iejusties UX dizainera lomā un saprast, kura specializācija ir tuvāk.

5. Kas Tevi visvairāk uzrunā pasniedzēja darbā?

Manuprāt, vislabākais veids kā kaut ko iemācīties ir pasniegt to citiem, jo pirms paskaidrot kādu tēmu, procesu vienkaršā valodā, tev pašam ir dziļi jāizprot viela.

 

 

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai